Krajský přebor KFS Vysočina – starší žáci A
I. třída KFS Vysočina – starší žáci B

Krajský přebor starších žáků KFS Vysočina – skupina o 1.–6. místo

# Datum Tým Skóre
1 So 02.04.2022 16:15 FK Maraton Pelhřimov – TJ Sokol Bedřichov 0 : 1
2 So 09.04.2022 10:00 SK Bystřice n/P – FK Maraton Pelhřimov 9 : 0
3 Ne 17.04.2022 14:45 FK Maraton Pelhřimov – A.F.C. Humpolec 2 : 3
4 So 23.04.2022 10:45 FC Velké Meziříčí – FK Maraton Pelhřimov 3 : 2
5 Ne 01.05.2022 10:45 FK Maraton Pelhřimov – FC Chotěboř 4 : 3
6 Ne 08.05.2022 16:15 TJ Sokol Bedřichov – FK Maraton Pelhřimov 1 : 2
7 Ne 15.05.2022 10:45 FK Maraton Pelhřimov – SK Bystřice n/P 3 : 2
8 Ne 22.05.2022 10:45 A.F.C. Humpolec – FK Maraton Pelhřimov 3 : 2
9 Ne 29.05.2022 10:45 FK Maraton Pelhřimov – FC Velké Meziříčí :
10 So 04.06.2022 10:45 FC Chotěboř – FK Maraton Pelhřimov :

Krajský přebor starších žáků KFS Vysočina – základní část

# Datum Tým Skóre
1 St 01.09.2021 17:45 SFK Vrchovina Nové Město n/M – FK Maraton Pelhřimov 1 : 1
2 So 04.09.2021 11:45 TJ Sokol Bedřichov – FK Maraton Pelhřimov 7 : 4
3 Ne 12.09.2021 10:45 FK Maraton Pelhřimov – A.F.C. Humpolec 9 : 1
4 So 18.09.2021 10:45 FC PBS Velká Bíteš – FK Maraton Pelhřimov 0 : 4
5 Ne 26.09.2021 10:45 FK Maraton Pelhřimov – FC Velké Meziříčí 1 : 6
11 Út 28.09.2021 10:45 FK Maraton Pelhřimov – FC Chotěboř 1 : 2
6 So 02.10.2021 10:45 SK Okříšky / Stařeč – FK Maraton Pelhřimov 0 : 5
7 Ne 10.10.2021 10:45 FK Maraton Pelhřimov – FK Bohemia Světlá n/S 13 : 0
8 So 16.10.2021 09:30 SK Bystřice n/P – FK Maraton Pelhřimov 3 : 4
9 Ne 24.10.2021 10:45 FK Maraton Pelhřimov – HFK Třebíč / Náměšť n/O 5 : 1
10 So 30.10.2021 09:00 Slavoj Polná – FK Maraton Pelhřimov 2 : 3

I. třída starších žáků KFS Vysočina

# Datum Tým Skóre
1 Ne 29.08.2021 11:45 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Slovan Kamenice n/L 2 : 5
2 Ne 05.09.2021 15:15 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Sokol Štoky / Dobronín 2 : 6
3 So 11.09.2021 10:45 Tatran Ždírec n/D – FK Maraton Pelhřimov B 6 : 1
4 Ne 19.09.2021 11:45 FK Maraton Pelhřimov B – FC Rapotice / Ketkovice 0 : 7
5 So 25.09.2021 10:00 SK Pernštejn Nedvědice – FK Maraton Pelhřimov B 5 : 1
11 St 29.09.2021 09:00 TJ Slavoj Pacov – FK Maraton Pelhřimov B 7 : 1
7 Ne 10.10.2021 09:00 TJ Slavoj Třešť – FK Maraton Pelhřimov B 7 : 0
8 So 16.10.2021 16:15 FK Maraton Pelhřimov B – Sokol Želetava / Předín 1 : 5
9 So 23.10.2021 09:00 SK Telč – FK Maraton Pelhřimov B 1 : 0
10 Ne 31.10.2021 11:45 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Ježek Rantířov 6 : 6
22 Ne 10.04.2022 10:45 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Slavoj Pacov 4 : 1
21 St 13.04.2022 18:00 TJ Ježek Rantířov – FK Maraton Pelhřimov B :
12 Ne 17.04.2022 10:45 TJ Slovan Kamenice n/L – FK Maraton Pelhřimov B 4 : 3
13 Ne 24.04.2022 11:00 TJ Sokol Štoky / Dobronín – FK Maraton Pelhřimov B 2 : 3
14 So 30.04.2022 10:45 FK Maraton Pelhřimov B – Tatran Ždírec n/D 1 : 1
15 So 07.05.2022 12:00 FC Rapotice / Ketkovice – FK Maraton Pelhřimov B 4 : 3
16 So 14.05.2022 11:45 FK Maraton Pelhřimov B – SK Pernštejn Nedvědice 0 : 5
18 So 28.05.2022 10:45 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Slavoj Třešť :
19 So 04.06.2022 11:45 Sokol Želetava / Předín – FK Maraton Pelhřimov B :
20 So 11.06.2022 10:45 FK Maraton Pelhřimov B – SK Telč :