od dne 05.08.2019 v 16:53
Vítejte na novém webu našeho klubu

Vážená návštěvnice, vážený návštěvníku,

velice si vážíme, že jste si během brouzdání po Internetu našla/našel čas a zabrousil(a) i na naše webové stránky.

Přistoupili jsme ke změně webu po poměrně krátkém období necelých 3 let fungování webu předchozího. Hlavním důvodem změny je snadnější dosažení cíle v podobě podpory grafické identity klubu všemi možnými komunikačními kanály, což bylo s předchozí platformou těžko dosažitelné.

Nový web tak uzavírá pomyslný kruh 2 let budování na klubových barvách (černá a bílá) postavené grafické identity klubu, jejíž nedílnou součástí se postupně staly

• e-shop s FanShopovým zbožím (samozřejmě v klubových barvách wink);
  • jednotné klubové oblečení značky Puma;
  • na míru vyráběná trička a polokošile pro fanoušky i členy klubu, které si můžete nechat po vzájemné dohodě vyrobit;
  • designové plakáty s pozvánkami na utkání a klubové akce vylepované na plakátovacích plochách po městě;
  • designová grafika pozvánek na naší Facebook stránce;
  • nástěnka většiny grafiky na našem Instagram účtu;
  • úvodní grafika našeho oficiálního YouTube kanálu;
  • klubové motivační slogany a hashtagy, jako #HRASRDCEM, #SPOLECNEZAVITEZSTVIM, #FKPEBOJUJE;
  • dibondové podkladové desky vitrín;
  • design zápasového Zpravodaje prodávaný na domácích zápasech našeho prvního týmu;
  • design permanentek a vstupenek na tyto zápasy;
  • či v neposlední řadě potisky klubového vozu.

Všechny tyto dílky skládají mozaiku nesoucí se v duchu části textu klubové hymny „Černá a bílá je naše síla!“

Na tomto místě se sluší i poděkovat našemu dodavateli, firmě 1P první pozice, jejímu majiteli a všem na projektu participujícím zaměstnancům, kteří odvedli za minimální odměnu kus velmi kvalitní práce. Všem mockrát děkujeme!

Web ještě není úplně dokončen, probíhají na něm a ještě pár týdnu probíhat budou poslední úpravy, prosíme tedy o trpělivost a shovívavost.

Nefunguje-li Vám něco, máte-li připomínky nebo nápady na vylepšení, kontaktujte nás prosím na e-mailu admin@fkpelhrimov.cz.

Závěrem zbývá už jen podotknout, že pevně věříme, že se Vám bude nový web a jeho design líbit.

Za FK Pelhřimov

Tomáš Jeřábek