od BH dne 30.07.2019 v 17:13
U19 | FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Pelhřimov 2:3 (2:1)

U19 | FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Pelhřimov 2:3 (2:1), přípravné utkání, neděle 28.7. 2019, Vlašim.
Branky: 32. Tomec, 52. Vopálenský, 65. Kotrč.
Sestava FK PelhřimovDavid Leška – Andrej FikarMichal KalinaAdam SimonFilip Havelka (45. Honza Adam) – Jindřich VaňkátTomáš TomecPetr HeřmánekDavid VanhasselleLukáš Vopálenský (45. Martin Repáč) – Adam Kotrč
Poslední červencovou neděli sehráli naši starší dorostenci svoje první přípravné utkání proti týmu FC Sellier & Bellot Vlašim vyšlo Pelhřimovu na jedničku. V prvním poločase šli domácí do vedení hezkou přízemní střelou z vápna. Na 1:1 se podařilo vyrovnat bojovnému Tomcovi, který se ocitl sám před gólmanem a nedal mu šanci. Do poločasu jsme obdrželi ještě jeden gól, ale to bylo od domácích vše. Ve druhém poločase jsme dostali hru pod kontrolu. Po přenesení hry dlouhým pasem na pravou stranu se k míči dostal Vopálenský, kterému se povedlo vyrovnat krásným lobem. Vedení zajistil Kotrč, který důrazem zatlačil na domácího brankáře, sebral mu rozehrávající balon a dal na konečných 2:3.

Od úterý jedeme na přípravný kemp do Jiřic, kde v neděli sehrajeme další utkání s Havlíčkovým