od dne 04.05.2019 v 19:59
U17 | FK Pelhřimov – A.F.C. Humpolec 1:2 (0:0)

U17 | FK Pelhřimov – AFC Humpolec 1:2 (0:0), 23. kolo Moravskoslezské divize sk. D mladšího dorostu, sobota 4. 5. 2019, Pelhřimov.
Branky: 76. Poul – 44. a 80. Koten.
Rozhodčí: Voneš – Pekař, Havlín.
ŽK: 0:1.
69 diváků.
Sestava FK Pelhřimov U17: David Leška  Honza Adam, Michal Kalina, Jindřich Vaňkát (61. Šmíd Jan), Filip Havelka, Jan Poul, Tomáš Tomec, Áda Hotovec (51. Tomas Vacek), Lukáš Vopálenský, David Vanhasselle (41. Filip Morava), Martin Repáč (28. Tichý).

Od začátku vyrovnané, bojovné utkání v prvním poločase bez branek. Na začátku druhého ve 44. min. odcentroval zleva hráč Humpolce a nabíhající Koten vsítil první branku. Až čtyři minuty před koncem utkání se Pelhřimovu podařilo vyrovnat akcí, kdy se Poul dostal sám před brankáře a šikovným obhozením srovnal. Když už si všichni mysleli, že utkání skončí smírným výsledkem, Humpolec zahrával v 80 min. rohový kop a po nešikovném vyběhnutí, jinak spolehlivého gólmana domácích, dal Humpolec rozhodující branku.

K dalšímu utkání jedeme ve středu 8. 5. 2019 do moravských Obec Šardice, ve kterých se utkáme s FK Hodonín z.s.