od BH dne 23.10.2023 v 22:08
U11 | U9 | 7. kolo Krajského přeboru přípravek, Jihlava.

U11 | U9 | 7. kolo Krajského přeboru přípravek, sobota 21. 10. 2023, Jihlava.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kocián 6, Pahr O. 4, Moravec 3, Klubal 3, Šípek 2, Duba.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kocián 4, Žáček 2, Klubal 2, Petroušek, Pahr O.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Petroušek, Loskot, Pahr O., Žáček, Duba, Klubal, Kocián, Jiřík, Šípek.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký V. Kopecký T., Kiko, Coufal, Vaněk, Beran, Honza.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Knězů 3, Coufal 3, Kopecký V. 2, Martínek 2, Kopecký T., Kiko, Vaněk, Honza.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kopecký V., Kopecký T., Josef, Kiko, Martínek, Coufal, Vaněk, Knězů, Beran, Honza.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Vacek 3, Štěpánek, Gebarovský, Karásek, Novák, Podhrázský.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 4, Vacek, Gebarovský, Karásek, Podhrázský.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek, Vacek, Gebarovský, Karásek, Podhrázský, Novák, Pokorný, Novotný, Vaňha K.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kašjak 3, Vytiska 2, Piller, Žižák, Váňa.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Váňa 4, Kašjak 2, Vytiska.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kašjak, Váňa, Vytiska, Vajda, Štolz, Mach, Piller, Štěrba, Kubányi, Příhoda.