od BH dne 15.10.2023 v 21:57
U11 | U9 | 6. kolo Krajského přeboru přípravek, Pelhřimov.

U11 | U9 | 6. kolo Krajského přeboru přípravek, neděle 15. 10. 2023, Pelhřimov.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Žáček 4, Cichra 2, Moravec, Pahr O., Kocián.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pahr O. 6, Duba 4, Kocián 4, Klubal 2, Žáček.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Tomíšek, Loskot, Pahr O., Žáček, Duba, Klubal, Kocián, Jiřík, Cichra.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký V. 3, Honza, Tichý, Kopecký T., Coufal.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký T. 3, Martínek 2, Honza 2, Vaněk 2, Knězů, Kašpar, Levák, Beran, Coufal.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Veselský, Martínek, Honza, Tichý, Kopecký V., Kopecký T., Coufal, Vaněk, Knězů, Kašpar, Levák, Beran.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 3, Vacek 2.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 5, Karásek 5, Vacek, Podhrázský, Vaňha, Kašjak.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek, Vacek, Podhrázský, Karásek, Novák, Novotný, Vaňha, Váňa, Kašjak, Gebarovský.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kašjak 2, Vytiska 2, Piller.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kubányi 6, Váňa 5, Vytiska 2, Štolz, Mach, Piller, Štěrba.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kubányi, Kašjak, Štolz, Mach, Piller, Vytiska, Štěrba, Žižák, Vajda.