od BH dne 11.10.2023 v 18:15
U11 | U9 | 5. kolo Krajského přeboru přípravek, Kamenice nad Lipou.

U11 | U9 | 5. kolo Krajského přeboru přípravek, neděle 8. 10. 2023, Kamenice nad Lipou.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 6, Pahr O. 5, Žáček 4, Duba, Šípek, Kocián, vlastní.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 9, Pahr O. 6, Žáček 2, Duba 2, Šípek 2, vlastní 2, Moravec, Kocián.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Havel, Moravec, Tomíšek, Loskot, Pahr O., Žáček, Duba, Klubal, Šípek, Petroušek, Kocián.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Coufal 3, Beran 2, Kopecký T. 2, Martínek, Kopecký V.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Martínek 4, Soufal 2, Kopecký T. 2, Vaněk 2, Kopecký V., Beran.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Havel, Coufal, Martínek, Knězů, Kopecký V., Josef, Beran, Kopecký T.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 5, Podhrázský, Karásek.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Podhrázský 2, Gebarovský, Štěpánek.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Novotný, Karásek, Novák, Gebarovský, Podhrázský, Pokorný, Štěpánek.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Váňa 3, Kašjak 2, Vytiska.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kašjak 3, Vytiska.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kubányi, Kašjak, Piller, Štěrba, Váňa, Žižák, Vytiska, Štolz.