od BH dne 18.09.2023 v 21:43
U11 | U9 | 2. kolo Krajského přeboru přípravek, Pelhřimov.

U11 | U9 | 2. kolo Krajského přeboru přípravek, sobota 17. 9. 2023, Pelhřimov.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Duba 6, Pahr O. 4, Kocián 3, Klubal 2, Bartoška, Petroušek, Šípek, Cichra, vlastní.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pahr O. 6, Kocián 4, Duba 3, Klubal 3, Šípek 3, Moravec 2, Cichra.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Loskot, Petroušek, Picka, Pahr O., Duba, Klubal, Šípek, Kocián, Cichra.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Josef 4, Honza 2, Kopecký T. 2, Martínek, Kopecký V., Kašpar, Knězů, Tichý.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Levák 6, Kopecký V. 4, Kiko 3, Kopecký T. 2, Kašpar 2, Martínek, Honza, Josef.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Martínek, Honza, Kopecký T., Kopecký V., Veselský, Kašpar, Knězů, Kiko, Levák, Tichý, Josef.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Vacek 3, Buchal 3, Gebarovský 2, Podhrázský.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Gebarovský 3, Vacek 2, Podhrázský, Buchal.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Podhrázský, Vacek, Buchal, Novák, Gebarovský, Pokorný, Vytiska, Novotný.

U9 - II. hřiště
Branky @fk maraton: Kašjak, Vaňha.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Vaňha 6, Kašjak 2, Žižák, Štolz.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Mach, Vajda, Žižák, Kašjak, Piller, Vaňha K., Vaňha A., Štolz, Štěrba.