od BH dne 06.06.2023 v 22:11
U11 | U9 | 16. kolo Krajského přeboru přípravek, Kamenice nad Lipou.

U11 | U9 | 16. kolo Krajského přeboru přípravek, sobota 4. 6. 2023, Kamenice nad Lipou.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Vaněk 3, Štrunc, Kadlec, Chodúr Jan, Švejda, Kopecký A.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Vaněk 3, Máca V. 2, Chodúr Jan 2, Vacek 2, Kopecký D., Fridrichovský.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Březina, Máca V., Kopecký D., Kadlec, Chodúr Jan, Fridrichovský, Zadražil, Švejda, Kopecký A., Vaněk, Štrunc, Vacek, Hrda, Rajčan, Vlach, Čapek.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Duba 2, Moravec, Tomíšek, Žáček, Klubal.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pahr O. 5, Žáček 2, Duba, Klubal, Cichra D.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Tomíšek, Loskot D., Pahr O., Žáček, Duba, Klubal, Petroušek D., Cichra D., Vystrčil, Havel.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký V. 3, Šípek 3, Martínek, Honza, Tichý.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Šípek 4, Vacek 3, Josef 2, Honza 2, Kopecký T. 2, Kopecký V. 2.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Josef, Martínek, Honza, Tichý, Kiko, Kopecký T., Kopecký V., Veselský, Šípek, Vacek.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 9, Gebarovský 5, Levák 4, Kašpar 3, Knězů, Vaněk.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Levák 7, Knězů 2, Gebarovský, Štěpánek, Kašpar, Vaněk.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Gebarovský, Štěpánek, Levák, Novotný, Novák, Kašpar, Blažek, Knězů, Vaněk.