od BH dne 29.05.2023 v 21:28
U11 | U9 | 15. kolo Krajského přeboru přípravek, Pelhřimov.

U11 | U9 | 15. kolo Krajského přeboru přípravek, sobota 27. 5. 2023, Pelhřimov.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký A. 4, Fridrichovský 3, Kadlec, Procházka, Švejda, Štrunc.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Máca V., Kopecký D., Kadlec.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Březina, Máca V., Kopecký D., Kadlec, Fridrichovský, Procházka, Zadražil, Švejda, Kopecký A., Štrunc.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Duba 3, Žáček 2, Šípek 2, Moravec, Tomíšek, Pahr O., Klubal.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pahr O. 5, Žáček 4, Tomíšek 2, Moravec, Duba.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Tomíšek, Loskot D., Pahr O., Žáček, Duba, Klubal, Petroušek D.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký V. 5, Kiko, Honza, Vacek, Kopecký T., Štěpánek.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kiko, Josef, Vacek.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Veselský, Kiko, Josef, Kopecký V., Honza, Vacek, Kopecký T., Tichý.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Levák 6, Štěpánek 4, Knězů 3, Kašpar 3, Gebarovský 2, Pokorný.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 3, Gebarovský 2, Knězů 2, Levák, Pokorný.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Gebarovský, Levák, Štěpánek, Knězů, Blažek, Kašpar, Pokorný.