od BH dne 08.05.2023 v 17:34
U11 | U9 | 12. kolo Krajského přeboru přípravek, Bedřichov.

U11 | U9 | 12. kolo Krajského přeboru přípravek, neděle 7. 5. 2023, Bedřichov.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký A. 5, Štrunc 3, Kadlec 2, Máca V., Kopecký D., Švejda, Vaněk.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Chodúr Jan 4, Kadlec 2, Kopecký A. 2, Vacek, Máca V., Švejda, Vaněk.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Vacek, Chodúr Jan, Máca V., Kadlec, Kopecký A., Kopecký D., Zadražil, Čapek, Švejda, Štrunc, Vaněk.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Žáček 4, Duba 3, Klubal 3, Pahr O. 2, Cichra D.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Duba 4, Pahr O. 2, Moravec 2, Klubal 2, Žáček, vlastní.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Tomíšek, Picka, Pahr O., Žáček, Duba, Klubal, Cichra D., Klubal, Čapek.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Josef 3, Kopecký T. 3, Šípek 3, Kopecký V. 2, Honza, Kiko.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký V. 3, Honza 2, Šípek 2, Josef, Kopecký T., Vacek.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Josef, Honza, Kopecký T., Kopecký V., Martínek, Kiko, Vacek, Šípek, Novotný.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 7, Kašpar 3, Knězů, Levák, Gebarovský.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 10, Knězů 2, Kašpar 2, Gebarovský.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek, Pokorný, Knězů, Novák, Levák, Kašpar, Blažek, Gebarovský.