od BH dne 02.02.2022 v 12:01
Muži | FK Maraton Pelhřimov – FK Jindřichův Hradec 1910 2:3 (1:1)

Muži | FK Maraton Pelhřimov – FK Jindřichův Hradec 1910 2:3 (1:1), přípravné utkání, sobota 29. 1. 2022, Kamenice nad Lipou.

Branky FK Maraton Pelhřimov: Fikar, Homolka.

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Holický (46. Sochor) - Fikar (63. Kotrč), Šimon, Rejthar, Homolka - Niederle, Poul V., Poul D. – Vlk (35. Kordík), Adam, Blokeš.

Rozhodčí: Kůrka.

Soustředění áčko zakončilo těsnou prohrou.

Lednový tréninkový blok zakončili fotbalisté A-týmu vydařeným víkendovým soustředěním v Kamenici nad Lipou. Na jeho závěr se utkali s účastníkem divize A Jindřichovým Hradcem a prohráli 2:3. „V první půli jsme působili rozehranějším dojmem, ve druhé se na nás projevil nedostatek hráčů pro střídání a byla znát únava ze soustředění. Snažili jsme se hrát hodně aktivně a do přestávky byl náš projev sebevědomý. Soustředění se povedlo. Martin Moravec s kamenickým předsedou Tomášem Tesařem ho perfektně zorganizovali a vedení i hráčům, kteří si na pobyt z poloviny přispívali, patří dík za jeho uskutečnění. Chyběli jen Mazač, Blažek, Viktora a Vopálenský. Zbylé chybějící hráče jsem šetřil ze zdravotních, nebo preventivních důvodů. Přípravných utkání máme dost, v sobotu hrajeme od 14 hodin Na Kalvárii se Ždírcem,“ uvedl po zápasové premiéře trenér Richard Zeman.