od BH dne 02.03.2024 v 17:26
Muži | FC Velké Meziříčí - FK Maraton Pelhřimov 1:3 (0:2)

Muži | FC Velké Meziříčí - FK Maraton Pelhřimov 1:3 (0:2), přípravné utkání mužů, sobota 2.3.2024, Velké Meziříčí.

Branky: 65. Císař – 13. Poul, 35. Jiřík, 53. Smejkal.

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Leška – Viktora, Šimon, Hotovec, Zacha – Fikar (60. Honzl), D. Poul, Niederle, Smejkal – Fialka (70. J. Poul), Jiřík (46. Morava).

Áčko přehrálo Meziříčí

Jarní generálka fotbalistům A-týmu vyšla. Ve Velkém Meziříčí svého divizního soupeře přehráli a porazili.
Maraton začal aktivně a šel brzy do vedení, když se po standardní situaci prosadil kapitán Dan Poul. Deset minut před přestávkou dohráli hosté do zdárného konce útok z pravé strany a krátce po změně stran proměnili další rychlou přechodovou akci. Domácí se prosadili jenom jednou, když pelhřimovští zadáci zaspali při autovém vhazování.