od BH dne 08.06.2021 v 19:39
Muži | A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov 0:2 (0:0)

Muži | A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov 0:2 (0:0), přátelské utkání, čtvrtek 27. 5. 2021, Humpolec.

Branky: 72. Vojta Poul, 87. Tomáš Mazáč

Sestava FK Pelhřimov: Zavadil – Vopálenský, Kostroun, Horký – Honzl, Poul D., Točík, Fikar – Bumbálek – Blažek, Vlk.

Střídali: Holický, Poul V., Kordík, Skořepa, Mazáč, Viktora, Šimon, Vaňkát, Adam.

Po dlouhé vynucené pauze se náš A tým vrátil na fotbalový pažit. Ve čtvrtek fotbalisté áčka sehráli přátelské derby na pěkném trávníku v sousedním Humpolci s místním divizním A týmem mužů. I přes to, že se pro naše fotbalisty jednalo o první utkání po zhruba 6ti měsících, působili téměř od začátku utkání fotbalovějším dojmem a se soupeřem hrajícím o soutěž výš drželi po celou dobu krok. Utkání rozhodli v jeho závěrečné fázi Vojta Poul v 72. minutě a poté únikem z levé strany prostřelil domácího gólmana Prchala Mazáč, a to 3 minuty před koncem utkání.