od kotrcadam dne 29.09.2021 v 21:31
Muži | FK Maraton Pelhřimov B – TJ Spartak Počátky 26:0 (11:0)

Muži | FK Maraton Pelhřimov B – TJ Spartak Počátky 26:0 (11:0), 6. kolo OP II třída "POUTNÍK LIGA", úterý 28. 9. 2021, FK Maraton Pelhřimov.

Branky FK Maraton Pelhřimov: Zavadil, 3× Fikar, 3× Jeřábek, 7× Horký, Niederle, 5× Vopálenský, Adam, Kotrč, Honzl, Dvořák, 2× Šimon.

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Zavadil – Fikar (54. Kalina), Šimon, Kotrč, Honzl – Vopálenský, Jeřábek, Niederle, Horký, Fanta – Adam (54. Dvořák).

Rozhodčí: Dolejš Adam.

60 diváků.

Domácí začali zápas aktivně, kdy se již ve 4. minutě dostal v malém vápně ke střele Adam, kterou vychytal brankář hostů. V 5. minutě měli domácí měli k dispozici přímý kop, kterého se ujal Niederle, ovšem jeho střela taktéž skončila v rukou brankáře. V 7. minutě se již mohli domácí radovat z gólu, který vstřelil Jeřábek po centru Honzla. O 3 minuty později měl Niederle průnik středem hřiště na velké vápno, kde se dostal ke střele, která se od zad hostujícího hráče odrazila do brány a Pelhřimov se mohl radovat z gólu. V 17. minutě Zvýšil Horký skóre na 3:0. Ve 22. minutě dorážel do prázdné brány Adam. Ve 28. minutě Vopálenský zahrával rohový kop, který si našel Šimon a míč dostal za záda brankáře. Hned o minutu zvýšil skóre na 6:0 Horký. Ve 32. minutě se po přihrávce Honzla prosadil Fikar. Ve 33. minutě se prosadil Vopálenský střelou z velkého vápna. Ve 38. minutě Niederle přihrál Vopálenskému, který uklidil míč do brány soupeře. Ve 40. minutě se v malém vápně dostal ke střele Jeřábek, jeho střela se od nohou soupeře odrazila za záda brankáře. Ve 43. minutě se po centru Niederleho prosadil Fikar. Do kabin se odcházelo za stavu 11:0.

Druhý poločas pokračoval v režii domácích, kdy se v 53. minutě střelou z velkého vápna prosadil Vopálenský. O dvě minuty později zvýšil skóre na 13:0 Fikar. V 60. minutě byl ve vápně faulován Honzl. Nařízeného pokutového kopu se chopil pelhřimovský brankář Zavadil, který pokutový kop proměnil. V 61. minutě Vopálenský svou přihrávkou našel Horkého, který vstřelil gól. V 72. minutě se po přihrávce Fanty prosadil Jeřábek. O minutu později dostal míč za záda brankáře Kotrč po přihrávce Horkého. Od 75. minuty měli domácí stále převahu a postupně navyšovali skóre, kdy se 3krát prosadil Horký, 2krát Vopálenský, 1krát Dvořák, 1krát Jeřábek, 1krát Honzl a 1krát Šimon. Zápas skončil 26:0 a pelhřimovské Béčko se tak již mohlo radovat z páté výhry v řadě.

V sobotu 2. 10. nás čeká velice těžký zápas proti Černovicím, které vedou tabulku bez ztráty bodu. Doufáme, že přijdete podpořit v hojném počtu.