od kotrcadam dne 30.08.2021 v 09:55
Muži | TJ Start Lukavec – FK Maraton Pelhřimov B 0:3 (0:3)

Muži | TJ Start Lukavec – FK Maraton Pelhřimov B 0:3 (0:3) , 5. kolo OP II třída "POUTNÍK LIGA", neděle 29. 8. 2021, Lukavec.

Branky FK Maraton Pelhřimov: 13. Kordík, 35. Vopálenský, 40. Adam

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Dvořák – Hejda, Kotrč, Kordík, Kalina – Vopálenský (56. Fanta) Fical, Jeřábek (62. Heřmánek), Horký, Blokeš – Adam.

Rozhodčí: CIRHAN Miloš.

ŽK: 4:2 Vopálenský, Hejda

80 diváků.

Začátek zápasu byl v režii Pelhřimova. Trvalým tlakem si získali převahu, která pramenila faulem na velmi dobře útočícího Blokeše, následně byla odpískána penalta .Penalty se chopil Kordík a od 13. minuty Pelhřimov vedl 1:0. Tlak hostujícího týmu stále pokračoval, vypracovávali si další šance, které vyústili v 36. minutě dalším faulem na Blokeše a byl odpískán pokutový kop. Penaltu proměnil Vopálenský a Pelhřimov vedl 2:0.

Hostující tým dále pokračoval v tlaku, kdy po překonání tří hráčů poslal Horký krásnou průnikovou přihrávku na Adama, Který zvýšil na 3:0. První poločas odcházeli hráči do kabin za stavu 3:0 pro Pelhřimov.

Druhý poločas nepřinesl žádné změny, Pelhřimov byl stále v tlaku na soupeře, kdy si vypracoval střelecké příležitosti, které bohužel v podobě Jeřábka ani Adama neproměnil. Následně se zápas odvívej na polovoně domácího týmu, kdy Pelhřimov nevyužil již žádné šance. Zápas skončil 3:0 pro Pelhřimov, který bere zaslouženě 3 body.

Příští týden v sobotu 4. 9. od 15:00 sehrajeme premiérové domácí utkání proti celku TJ Spartak Počátky.