od kotrcadam dne 19.08.2021 v 19:53
U19 | FC Slovan Havlíčkův Brod – FK Maraton Pelhřimov 2:2 (1:2)

U19 | FC Slovan Havlíčkův Brod – FK Maraton Pelhřimov 2:2 (1:2), 1. kolo MSDD-D, středa 18. 8. 2021, Havlíčkův Brod.

Branky FK Maraton Pelhřimov: Tesař, Morava F.

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Leška – Kučera, Morava A., Vacek, Ludvík, Dulák (80. Dvořák), Hotovec, Šmíd, Morava F., Poul, Tesař (70. Šťásek).

V prvním poločase šli hosté hned v první minutě do vedení po důrazném napadání Tesaře a chybě domácího brankáře. Domácí vyrovnali po chybě hostů ve středu obrany. Hosté přesto šli do šaten s jednogólovým vedením když chybu domácích využil F. Morava. První poločas byl vyrovnaný s několika šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase nejprve hosté trefili Ludvíkem břevno. Poté domácí opět vyrovnali z brejkové situace. V posledních dvaceti minutách začali domácím ubývat síly a hosté si vypracovali několik vyložených šancí které bohužel zůstaly neproměněny a proto si hosté vezou z prvního utkání nové sezony pouze bod.