od kotrcadam dne 21.09.2020 v 21:26
U17 | FK Pelhřimov – 1. SC Znojmo B 3:2 (2:0)

U17 | FK Pelhřimov – 1. SC Znojmo B 3:2 (2:0), 7. kolo Moravskoslezské divize D mladšího dorostu, sobota 19. 9. 2020, Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Rozhodčí: Cirhan Miloš – Dolejš Adam, Rosický Jakub.
Branky: 40. Krejčí Jan, 44. Mareš Martin, 74. Morava Filip - 56. Ďurko Adam, 73. Čížek Ondřej.
ŽK: 1:1 (Morava).
Sestava FK Pelhřimov: Bína Jan – Dominik Vyhnalek, Martin Mareš, Antonín Morava, Lucas Vanhasselle (46. Soukup Martin) – Filip Morava, Martin Dulák (46.Hotovec Adam), Seknička Pavel (58. Poul Jan), Krejčí Jan, Amcha Tomáš (87. Fiala Roman) – Ondra Šimon (58. Dvořák Michal)

Mladší dorostenci v sobotu na své domácí půdě přivítali tým ze Znojma a získali první dlouho očekávané body. V prvním poločase ukázaly oba týmy své kvality. Hrálo se ve vysokém tempu a velice vyrovnaně. Změna skóre přišla až ke konci prvního poločasu a to konkrétně ve 40. min., kdy se prosadil Krejčí. Hned několik minut poté se pelhřimovští prosadili podruhé, centrovaný míč propadl na zadní tyč až k Marešovi, který zvýšil na 2:0. V druhém poločase se konečně prosadili hosté a to v 56. a 73. minutě. Už to vypadalo, že Csaplárova past sklapla, ale v 74. min. se Pelhřimov prosadil potřetí, Moravova střela ze 30 metrů zapadla za brankáře.

Pochvala patří celému týmu za bojovný a týmový výkon. Velký dík také patří brankáři Bínovi, který tým podržel v několika obtížných situacích.