od kotrcadam dne 13.10.2019 v 17:51
U17 | SK Líšeň B – FK Pelhřimov 3:0 (1:0)

U17 | SK Líšeň B – FK Pelhřimov 3:0 (1:0), 11. kolo Moravskoslezské divize D mladšího dorostu, neděle 13.10 2019, Blažovice.

Branky: 38., 81. Kadeřávek Kryštof, 78. Hetsko Mykhaylo.

Rozhodčí: Ježek Michal – Polonec Milan, Marinč Lukáš.

ŽK: 2:1.

50 diváků.

Sestava FK Pelhřimov: Filip Doležal – Jan Poul (88. Fiala Roman), Tomas Vacek, Filip Morava (82. Kočí Adam), Tonik Morava, Martin Dulák, Áda Hotovec, Dominik Vyhnalek, Lucas Vanhasselle (60. Tichý Josef), Vojta Brož (69. Soukup Martin), Martin Vojáček (60. Adam Šimáček).

Za krásného podzimního počasí se hrálo 11. kolo, tentokrát v Blažejovicích u Brna s SK Líšeň. V prvním poločase měl soupeř především díky naší malé bojovnosti a množství nepřesných přihrávek více ze hry, což vyjádřil vedením 1:0. V druhém poločase Pelhřimov přidal na důrazu a hra se vyrovnala. Pevná obrana domácích nás ale nepustila do žádné vyložené šance a když v závěru dvakrát skórovali, skončil zápas 3:0, což úplně neodpovídá obrazu hry.

Příští kolo hrajeme doma v sobotu 19. 10. 2019 proti týmům MSK BŘECLAV.