od BH dne 06.09.2019 v 19:09
U15 | SFK Vrchovina – FK Pelhřimov 2:4 (1:0)

U15 | SFK Vrchovina – FK Pelhřimov 2:4 (1:0), dohrávané 1. kolo krajského přeboru starších žáků, středa dne 4. 9. 2019, hřiště Nové Město na Moravě.

Branky: 16. Dvořák Martin, 55. Dvořák Martin - 52. Šťásek Tadeáš, 55. Šťásek Tadeáš, 59. Pacholík Pavel, 76. Šťásek Tadeáš.
Diváci: 32.
Rozhodčí: Rosický Pavel.

Od samého úvodu utkání se hrál rychlý a důrazný fotbal. Domácím byli rychlejší a aktivnější, ale první šance zápasu si vypracoval Pelhřimov, avšak několik samostatných útoků na brankáře zůstalo nevyužitých. Byli to tedy hráči SFK Nové Město na Moravě, kteří se jako první radovali ze vstřelené branky a to po dobře sehraném rohovém kopu. Následovalo další zahazování stoprocentních šancí našeho týmu, a proto se do šaten odcházelo za jednobrankového vedení domácích. Druhý poločas byl již v režii pelhřimovských barev a klukům se podařilo vstřelit 4 góly a zápas dovedli k cennému vítězství. Kdyby však využili všechny brankové příležitosti, skóre mohlo být v náš prospěch daleko vyšší.

Další utkání hrají starší žáci tuto neděli (8. 9. 2019) od 12:45 hodin na hřišti regionálního rivala A.F.C. Humpolec.