od dne 28.04.2019 v 13:38
U13 | FK Pelhřimov – TJ Sokol Bedřichov 3:2 (2:1)

U13 | FK Pelhřimov – TJ Sokol Bedřichov 3:2 (2:1), krajský přebor mladších žáků, neděle dne 28. 4. 2019, hřiště Pelhřimov.
Branky FK Pelhřimov: 2 x Torner, Přibyl Š.

Pelhřimovští mladší žáci odehráli další utkání v nadstavbové části krajskéhého přeboru. Tentokrát byl soupeřem tým TJ Sokol Bedřichov, který se prezentoval velice kvalitním fotbalem, což našim klukům vyhovovalo. K vidění tak byl pohledný a fyzicky velmi náročný fotbal, který se musel všem přítomným divákům líbit. Vítězství však šlo na stranu černobílých barev, a tak diváci i naši hráči odcházeli k pozdnímu obědu spokojení!
Gólové asistence FK Pelhřimov: Hájek, Brýna.

Následující soutěžní utkání odehrají mladší žáci opět na domácím hřišti a to v neděli dne 5. 5. 2019. Od 09:30 hodiny přivítají ambiciózní tým SFK Vrchovina z Nového Města na Moravě.