od dne 28.04.2019 v 21:41
U19 | SK Líšeň B – FK Pelhřimov 3:0 (2:0)

U19 | SK Líšeň B – FK Pelhřimov 3:0 (2:0), 22. kolo Moravskoslezské divize sk. D staršího dorostu, neděle 28. 4. 2019, Brno-Líšeň.

Góly: 11. a 42. Bílek T. 74. Pilo.
Rozhodčí: Nejezchleb – Černý, Líkař.
ŽK: 0:1 (59. Sajner).
Sestava FK Pelhřimov U19: Leška – Matouš (K), Vaňkát (81. Tomec), Sajner, Šmíd Vojtěch – Viktora, Pernica (74. Vanhasselle D. F.), Bednář (16. Heřmánek), Adam (66. Fanta) – Fikar, Šmíd Vojta (58. Vopálenský).

Starší dorost odjížděl do Brna v plné sestavě, ale na fyzicky i technicky zdatného soupeře nestačil. Po kratičké vyrovnané desetiminutovce po centru domácí přečíslili obranu a ze skrumáže se prosadil Bílek střelou k tyči. Znát bylo i Bednářovo odstoupení po obnoveném zranění po čtvrthodině hry. Zlepšený výkon Pelhřimova k vyrovnání nevedl, největší šanci měl Fikar. Tři minuty před poločasem šli po chybě na půlce dva líšeňstí hráči na Vaňkáta a Lešku a dostali jsme nepříjemný gól do šatny.
Snaživý výkon po přestávce přece jen utlumilo odstoupení Vojty Šmída pro zranění. Potom Sajner stačil vykopnout střelu domácích po sólu a zdařilé kličce z brankové čáry. Prohru starších dorostenců potvrdila přesná Pilova střela křížem do rohu branky. Byl sice před vápnem ale naprostá volnost bez náznaku bránění mu umožnila pro nás nepříjemné ukázkové zakončení.

Příští víkend hrají starší dorostenci v sobotu dopoledne od 10:00 h. derby s A.F.C. Humpolec.