od dne 08.05.2019 v 20:15
U17 | FK Hodonín – FK Pelhřimov 2:0 (1:0)

U17 | FK Hodonín – FK Pelhřimov 2:0 (1:0), předehrávané 30. kolo Moravskoslezské divize sk. D mladšího dorostu, středa 8. 5. 2019., Obec Šardice.
Branky: Šťastný, Petrucha.
Rozhodčí: Musil – Riška, Sedláček.
ŽK: 4:0.
25. diváků.
Sestava FK PelhřimovLukáš Pechy Pech – Honza AdamMichal KalinaAdam Kotrč, Tichý – Tomas VacekÁda HotovecFilip Havelka (52. Jindřich Vaňkát), Tomáš Tomec
– Morava (47. Martin Repáč), David Vanhasselle (62. Lukáš Vopálenský)
Střídající: Vaňkát, Repáč, Vopálenský, Leška

V průběhu celého zápasu mladšího dorostu měli mírnou převahu domácí, měli i víc šancí, ale díky vynikajícímu Pechovi v pelhřimovské brance a upřímně i s trochou štěstí, nebylo nakonec skóre vyšší. Ve 21 min. se ale po faulu na Tomce, kopala penalta proti Hodonínu, kterou Hotovcovi gólman vykryl. V 36 min. po přihrávce a úniku po levé straně odcentroval domácí hráč před bránu a po chvilce přetahování v chumlu hráčů v malém vápně, šťastně dorazil Šťastný (zda se předtím náhodou nejednalo o ofsajd se můžeme jen domnívat, protože postranní rozhodčí se v danou chvíli jevil jako velmi nerozhodný a jeho reakce byla velmi výmluvná). Druhý poločas byl fotbalově vyrovnanější a také bojovnější, škoda, že rozhodčí přísněji netrestaly kartami fauly domácích. V 58 min. nezachytili naši hráči v úniku Petruchu a ten skóroval podruhé. Závěrečné minuty přinesly sice tlak hostů, ale nakonec bezvýsledně. V našich řadách začíná příjemně překvapovat svou hrou Pepa Tichý a Tomáš Vacek, který se vrátil po delší pauze.

K dalšímu utkání jedeme v neděli do Znojma, ve kterém se utkáme s tamními týmy 1.SC Znojmo FK