od BH dne 29.06.2022 v 13:24
100 let fotbalu - Žonglování s Petrem Radou

100 let fotbalu v Pelhřimově - Charitativní zápas, pátek 24. 6. 2022, Pelhřimov.

Úvod pátečního sportovně společenského odpoledne patřil mladým fotbalistům, pro které si organizátoři připravili soutěž v nožičkách, neboli v žonglování. Patronem tohoto dovednostního klání byl bývalý trenér reprezentace a v současnosti lodivod druholigové Dukly Praha, pan Petr Rada.

Kluci, celkem se zúčastnilo přes 60 borců, se rozdělili podle věku do tří skupin a začalo vyřazovací kolo, z něhož postoupila nejlepší pětice z každé skupiny do finále. Byly k vidění skvělé výkony, kdy se některým podařilo docílit počtu po sobě jdoucích nožiček přes stovku (v jedné z kategorií se dokonce napočítalo 300 žonglů).

Vítězové jednotlivých kategorií vzešli ze soubojů zmíněných pětic, kdy vyhrál ten, který vydržel nejdelší čas s míčem ve vzduchu: starší žáci – Tomáš Fíla, mladší žáci – Vojtěch Bratrů, starší přípravka – David Hrdlička. Gratulujeme!!!