od BH dne 29.06.2022 v 20:49
100 LET FOTBALU V PELHŘIMOVĚ - SOBOTNÍ PROGRAM

100 let fotbalu v Pelhřimově - Charitativní zápas, sobota 25. 6. 2022, Pelhřimov.

V sobotu pokračovaly oslavy století fotbalu programem pro všechny hráče FK. Jako tradičně se vytvořily týmy složené ze všech kategorií (od přípravek až po muže), označily se vzájemně barevnými páskami, vymyslely originální jména a mohlo se jít na věc. Pět skupin se postupně vystřídalo na sedmi stanovištích, kde se poměřily například v přetahování lanem, ve střelbě a přihrávce na přesnost, "fotbalovém biatlonu", běhu ve dvojicích na lyžích, štaflované spojené s individuální dovednostní nebo tradiční střelbě na terč míčem na suchý zip. Každé družstvo tam mělo mnoho příležitostí získat dostatečný počet bodů. Pořadí není důležité, hlavní je fakt, že sešlo plno hráčů napříč kategoriemi a že si sobotní den užili. Po vyhlášení výsledků, kdy všichni obdrželi památeční medaili a sladké odměny, následoval společný sborový zpěv pelhřimovské fotbalové hymny.

Necelou hodinu poté, krátce po 15 hodině, se utkala družstva černých a bílých - bývalých hráčů FK Maraton Pelhřimov. Pohodové utkání skončilo remízou 6:6, všichni hráči tedy mohli být spokojeni a vše následně probrali u toho nejlepšího pivka.

#fkmaratonpelhrimov #spolecnezavitezstvim #hrasrdcem