od BH dne 07.05.2024 v 20:44
U11 | U9 | 12. kolo Krajského přeboru přípravek, Havlíčkův Brod.

U11 | U9 | 12. kolo Krajského přeboru přípravek, neděle 5. 5. 2024, Havlíčkův Brod.

U11 - I. hřiště
FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Maraton Pelhřimov 4:14 (2:8)
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 3, Pahr O. 3, Duba 3, Žáček 2, Šípek 2, Kocián.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Duba 3, Pahr O. 2, Kocián.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Havel, Jiřík, Petroušek, Loskot, Tomíšek, Žáček, Klubal, Pahr D., Duba, Kocián, Šípek.

U11 - II. hřiště
FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Maraton Pelhřimov 11:9 (6:3)
Branky FK Maraton Pelhřimov: Vaněk 3, Kopecký V. 2, Kopecký T., Kiko, Tichý, Knězů.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kiko 3, Vacek 3, Kopecký T. 2, Tichý 2, Levák 2, Kopecký V., Knězů.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kopecký T., Kopecký V., Stěpánek, Kiko, Tichý, Josef, Vaněk, Coufal, Knězů, Levák, Vacek.

U9 - I. hřiště
FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Maraton Pelhřimov 13:7 (8:3)
Branky FK Maraton Pelhřimov: Buchal 2, Kašjak 2, Vaňha, Gebarovský, Pokorný
Branky FK Maraton Pelhřimov: Buchal 4, Kašjak 3, Novotný 2, Karásek 2, Hrdlička.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Novotný, Vaňha, Buchal, Kašjak, Příhoda, Hrdlička, Gebarovský, Karásek, Pokorný.

U9 - II. hřiště
FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Maraton Pelhřimov 10:4 (9:0)
Branky FK Maraton Pelhřimov: Váňa 2, Piller, Štěrba.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kubányi, Štěrba, Vaňha, Vytiska, Váňa.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kubányi, Piller, Štěrba, Novotný, Vaňha, Štolz, Vytiska, Mach, Váňa.