od BH dne 17.10.2022 v 18:58
U11 & U9 | 7. kolo KP přípravek v Pelhřimově

U11 & U9 | 7. kolo KP přípravek, sobota 15. 10. 2022, Pelhřimov.
U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Švejda 6, Kopecký D. 3, Máca V., Vaněk, Kopecký A., Vacek.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Švejda 3, Kopecký A. 3, Kopecký D. 3, Vaněk 2, Chodúr Jan, Vacek, Hrda.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Březina, Máca V., Chodúr Jan, Švejda, Vaněk, Kopecký A., Zadražil, Rajčan, Kopecký D., Vacek, Nentvich, Hrda, Vlach.
U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pahr O. 7, Duba 4, Moravec 3, Žáček 2, Jiřík 2, Tomíšek, Petroušek D., Cichra D.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Duba 4, Pahr O. 3, Žáček 3, Jiřík 3, Cichra D. 2, Tomíšek, Picka.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Dvořák, Tomíšek, Loskot D., Pahr O., Žáček, Duba, Jiřík, Petroušek D., Cichra D., Picka.
U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký 3, Martínek 2, Vacek 2, Honza.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 4, Kopecký 2, Honza 2, Kiko, Martínek, Vacek.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Vystrčil, Kopecký, Josef, Klubal, Kiko, Honza, Martínek, Vacek.
U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 5, Knězů 3, Novotný 2, Vlach.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Knězů 2, Štěpánek, Havel, Novotný.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek, Blažek, Knězů, Pokorný, Havel, Novotný, Levák, Veselský, Petrů, Vlach, Honza.