od BH dne 26.09.2022 v 20:08
U11 & U9 | 4. kolo KP přípravek v Pelhřimově

U11 & U9 | 4. kolo KP přípravek, sobota 24. 9. 2022, Pelhřimov.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Fridrichovský 4, Kadlec 3, Kopecký A. 2, Švejda.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kadlec 2, Fridrichovský 2, Březina, Máca V., Štrunc.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Březina, Chodúr Jan, Máca V., Kadlec, Fridrichovský, Švejda, Kopecký D., Procházka, Štrunc, Kopecký A., Moravec, Pahr O.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Duba 8, Cichra D. 4, Pahr O. 3, Moravec 2, Loskot D. 2, Jiřík 2, Petroušek D., Dvořák.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pahr O. 8, Duba 5, Jiřík 5, Moravec 3, Cichra D. 3, Tomíšek 2, Dvořák, Picka.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Dvořák, Tomíšek, Loskot D., Pahr O., Žáček, Duba, Jiřík, Petroušek D., Cichra D., Picka.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký 3, Klubal 3, Vacek 2, Honza 2.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal, Vacek, Honza.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Vystrčil, Martínek, Josef, Kopecký, Klubal, Kiko, Vacek, Honza, Tichý.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 6, Levák 3, Kašpar, Knězů.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pokorný 2, Štěpánek 2, Podhráský
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Pokorný, Štěpánek, Levák, Kašpar, Petrů, Knězů, Podhráský, Veselovský.