od BH dne 30.09.2022 v 19:15
U11 & U9 | 2. kolo KP přípravek v Humpolci

U11 & U9 | 2. kolo KP přípravek, středa 28. 9. 2022, Humpolec.
U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kadlec 4, Kopecký A. 3, Fridrichovský 2, Vacek 2, Máca V., Štrunc, Čapek.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kadlec 3, Fridrichovský 2, Kopecký A. 2, Švejda, Kopecký D., Štrunc,
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Březina, Chodúr Jan, Máca V., Kadlec, Fridrichovský, Švejda, Kopecký D., Štrunc, Kopecký A., Vacek, Zadražil, Vlach, Hrda, Rajčan, Vaněk, Čapek.
U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Žáček 6, Duba 3, Moravec 2, Cichra D. 2, Picka 2, Pahr O., Procházka.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Žáček 7, Pahr O. 5, Moravec 3, Loskot 3, Procházka 3, Duba 2, Cichra 2, Picka 2, vlastní.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Dvořák, Loskot, Pahr O., Žáček, Duba, Petroušek, Cichra, Picka, Procházka.
U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kopecký 2, Klubal, Honza.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 2, Kopecký, Honza.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kopecký, Josef, Klubal, Honza, Kiko, Vacek, Vystrčil, Tichý.
U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 4, Novotný 2.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 6, Novotný 5, Levák 4, Vlach 3, Podhráský 2, Kašpar 2, Honza.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek, Podhrázký, Kašpar, Vlach, Novotný, Levák, Honza.