od BH dne 05.09.2022 v 18:38
U11 & U9 | 1. kolo KP přípravek v Pelhřimově

U11 & U9 | 1. kolo KP přípravek v Pelhřimově, sobota 3. 9. 2022, Pelhřimov.
U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kadlec 5, Fridrichovský 4, Kopecký A. 3, Kopecký D. 3, Vaněk T. 2, Vacek, Máca V.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kadlec 4, Kopecký A. 2, Fridrichovský, Vaněk T., Chodúr Jan, Kopecký D.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Březina, Kadlec, Fridrichovský, Vacek, Vaněk, Štrunc, Kopecký A., Chodúr Jan, Máca V., Švejda, Kopecký D.
U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Jiřík 6, Duba 4, Pahr O. 4, Picka 2, Žáček 2, Moravec, Tomíšek, vlastní.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pahr O. 8, Žáček 7, Jiřík 5, Tomíšek 3, Loskot D. 2, Cichra 2, Duba.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Moravec, Dvořák, Tomíšek, Loskot D., Pahr O., Žáček, Duba, Jiřík, Petroušek, Cichra D., Picka.
U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 8, Josef, Kopecký V., Honza.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 6, Kopecký V. 3, Martínek 2, Josef, Honza.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Josef, Kopecký, Martínek, Honza, Kiko, Klubal, Vystrčil.
U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Pokorný 2, Podhrázský 2, Štěpánek 2, Knězů 2, Novotný.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 3, Levák.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Pokorný, Podhrázský, Novotný, Štěpánek, Petrů, Honza, Knězů, Levák, Blažek, Kiko.