Krajský přebor – starší přípravka A
Okresní přebor – starší přípravka B

Krajský přebor starší přípravky KFS Vysočina

# Datum Tým Skóre Facebook Youtube Zápas SPORT.VIDEO
1 So 07.09.2019 11:20 FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 11 : 12
1 So 07.09.2019 11:20 FC Velké Meziříčí II – FK Pelhřimov II 8 : 9
1 So 07.09.2019 12:40 SK Fotbalová škola Třebíč – FK Pelhřimov 23 : 6
1 So 07.09.2019 12:40 SK Fotbalová škola Třebíč II – FK Pelhřimov II 21 : 2
2 Ne 15.09.2019 09:00 A.F.C. Humpolec / TJ Dálnice Speřice – FK Pelhřimov 4 : 9
2 Ne 15.09.2019 09:00 A.F.C. Humpolec / TJ Dálnice Speřice II – FK Pelhřimov II 12 : 1
3 Ne 22.09.2019 09:00 FK Pelhřimov – TJ Sokol Bedřichov 18 : 3
3 Ne 22.09.2019 09:00 FK Pelhřimov II – TJ Sokol Bedřichov II 12 : 3
3 Ne 22.09.2019 11:40 FK Pelhřimov – FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 15 : 6
3 Ne 22.09.2019 11:40 FK Pelhřimov II – FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou II 10 : 6
4 So 28.09.2019 10:20 Slavoj Polná – FK Pelhřimov 6 : 8
4 So 28.09.2019 10:20 Slavoj Polná II – FK Pelhřimov II 3 : 6
4 So 28.09.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou - FK Pelhřimov 12 : 5
4 So 28.09.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou II - FK Pelhřimov II 1 : 4
5 So 05.10.2019 09:00 FC Slovan Havlíčkův Brod – FK Pelhřimov 4 : 16
5 So 05.10.2019 09:00 FC Slovan Havlíčkův Brod II – FK Pelhřimov II 4 : 16
5 So 05.10.2019 10:20 FK Pelhřimov – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice 13 : 8
5 So 05.10.2019 10:20 FK Pelhřimov II – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice II 8 : 4
6 So 12.10.2019 09:00 FC PBS Velká Bíteš – FK Pelhřimov 4 : 11
6 So 12.10.2019 09:00 FC PBS Velká Bíteš II – FK Pelhřimov II 4 : 12
6 So 12.10.2019 10:20 FK Pelhřimov – FC Chotěboř 8 : 12
6 So 12.10.2019 10:20 FK Pelhřimov II – FC Chotěboř II 10 : 9
7 Ne 20.10.2019 09:00 FK Pelhřimov – FKM Vysočina Jihlava :
7 Ne 20.10.2019 09:00 FK Pelhřimov II – FKM Vysočina Jihlava II :
7 Ne 20.10.2019 11:40 FK Pelhřimov – SFK Vrchovina :
7 Ne 20.10.2019 11:40 FK Pelhřimov II – SFK Vrchovina II :
8 So 26.10.2019 10:20 Slavoj Polná – FK Pelhřimov :
8 So 26.10.2019 10:20 Slavoj Polná II – FK Pelhřimov II :
8 So 26.10.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou - FK Pelhřimov :
8 So 26.10.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou II - FK Pelhřimov II :

Okresní přebor starší přípravky OFS Pelhřimov, sk. A – ročník 2019/20

# Datum Tým Skóre
1 Ne 01.09.2019 10:00 TJ Slavoj Pacov – FK Pelhřimov B 12 : 10
2 St 04.09.2019 17:00 FC Slavoj Žirovnice – FK Pelhřimov B 11 : 5
3 Čt 12.09.2019 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Spartak Počátky 7 : 9
4 Pá 20.09.2019 15:30 SK Horní Cerekev – FK Pelhřimov B 6 : 3
5 Čt 26.09.2019 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Slovan Kamenice nad Lipou 5 : 6
6 Čt 03.10.2019 15:00 FK Pelhřimov B – TJ Slavoj Pacov 9 : 2
7 Čt 10.10.2019 15:00 FK Pelhřimov B – FC Slavoj Žirovnice 3 : 13
8 St 16.10.2019 17:00 TJ Spartak Počátky – FK Pelhřimov B 10 : 2
9 Čt 24.10.2019 17:00 FK Pelhřimov B – SK Horní Cerekev :
10 St 30.10.2019 17:00 TJ Slovan Kamenice nad Lipou – FK Pelhřimov B :
11 Ne 19.04.2020 10:00 TJ Slavoj Pacov – FK Pelhřimov B :
12 Ne 19.04.2020 16:00 FC Slavoj Žirovnice – FK Pelhřimov B :
13 Čt 23.04.2020 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Spartak Počátky :
14 Ne 03.05.2020 16:30 SK Horní Cerekev – FK Pelhřimov B :
15 Čt 07.05.2020 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Slovan Kamenice nad Lipou :
16 Čt 14.05.2020 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Slavoj Pacov :
17 Čt 21.05.2020 17:00 FK Pelhřimov B – FC Slavoj Žirovnice :
18 Ne 31.05.2020 17:00 TJ Spartak Počátky – FK Pelhřimov B :
19 Čt 04.06.2020 17:00 FK Pelhřimov B – SK Horní Cerekev :
20 Ne 14.06.2020 17:00 TJ Slovan Kamenice nad Lipou – FK Pelhřimov B :