Krajský přebor – starší přípravka A
Okresní přebor – starší přípravka B

Krajský přebor starší přípravky KFS Vysočina

# Datum Tým Skóre Facebook Youtube Zápas SPORT.VIDEO
1 So 07.09.2019 11:20 FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov :
1 So 07.09.2019 11:20 FC Velké Meziříčí II – FK Pelhřimov II :
1 So 07.09.2019 12:40 SK Fotbalová škola Třebíč – FK Pelhřimov :
1 So 07.09.2019 12:40 SK Fotbalová škola Třebíč II – FK Pelhřimov II :
2 Ne 15.09.2019 09:00 A.F.C. Humpolec / TJ Dálnice Speřice – FK Pelhřimov :
2 Ne 15.09.2019 09:00 A.F.C. Humpolec / TJ Dálnice Speřice II – FK Pelhřimov II :
3 Ne 22.09.2019 09:00 FK Pelhřimov – TJ Sokol Bedřichov :
3 Ne 22.09.2019 09:00 FK Pelhřimov II – TJ Sokol Bedřichov II :
3 Ne 22.09.2019 11:40 FK Pelhřimov – FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou :
3 Ne 22.09.2019 11:40 FK Pelhřimov II – FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou II :
4 So 28.09.2019 10:20 Slavoj Polná – FK Pelhřimov :
4 So 28.09.2019 10:20 Slavoj Polná II – FK Pelhřimov II :
4 So 28.09.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou - FK Pelhřimov :
4 So 28.09.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou II - FK Pelhřimov II :
5 So 05.10.2019 09:00 FC Slovan Havlíčkův Brod – FK Pelhřimov :
5 So 05.10.2019 09:00 FC Slovan Havlíčkův Brod II – FK Pelhřimov II :
5 So 05.10.2019 10:20 FK Pelhřimov – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice :
5 So 05.10.2019 10:20 FK Pelhřimov II – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice II :
6 So 12.10.2019 09:00 FC PBS Velká Bíteš – FK Pelhřimov :
6 So 12.10.2019 09:00 FC PBS Velká Bíteš II – FK Pelhřimov II :
6 So 12.10.2019 10:20 FK Pelhřimov – FC Chotěboř :
6 So 12.10.2019 10:20 FK Pelhřimov II – FC Chotěboř II :
7 Ne 20.10.2019 09:00 FK Pelhřimov – FKM Vysočina Jihlava :
7 Ne 20.10.2019 09:00 FK Pelhřimov II – FKM Vysočina Jihlava II :
7 Ne 20.10.2019 11:40 FK Pelhřimov – SFK Vrchovina :
7 Ne 20.10.2019 11:40 FK Pelhřimov II – SFK Vrchovina II :
8 So 26.10.2019 10:20 Slavoj Polná – FK Pelhřimov :
8 So 26.10.2019 10:20 Slavoj Polná II – FK Pelhřimov II :
8 So 26.10.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou - FK Pelhřimov :
8 So 26.10.2019 11:40 HFK Třebíč / Náměšť nad Oslavou II - FK Pelhřimov II :

Okresní přebor starší přípravky OFS Pelhřimov, sk. A – ročník 2019/20

# Datum Tým Skóre
1 Ne 01.09.2019 10:00 TJ Slavoj Pacov – FK Pelhřimov B :
2 St 04.09.2019 17:00 FC Slavoj Žirovnice – FK Pelhřimov B :
3 Čt 12.09.2019 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Spartak Počátky :
4 Ne 22.09.2019 15:30 SK Horní Cerekev – FK Pelhřimov B :
5 Čt 26.09.2019 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Slovan Kamenice nad Lipou :
6 Čt 03.10.2019 15:00 FK Pelhřimov B – TJ Slavoj Pacov :
7 Čt 10.10.2019 15:00 FK Pelhřimov B – FC Slavoj Žirovnice :
8 St 16.10.2019 17:00 TJ Spartak Počátky – FK Pelhřimov B :
9 Čt 24.10.2019 17:00 FK Pelhřimov B – SK Horní Cerekev :
10 St 30.10.2019 17:00 TJ Slovan Kamenice nad Lipou – FK Pelhřimov B :