Krajský přebor – starší přípravka A
Okresní přebor – starší přípravka B & C

Krajský přebor starší přípravky KFS Vysočina – ročník 2018/19

# Datum Tým Skóre
1 So 08.09.2018 09:00 A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov 4 : 8
1 So 08.09.2018 09:00 A.F.C. Humpolec II – FK Pelhřimov II 3 : 12
2 Ne 16.09.2018 09:00 FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 7 : 9
2 Ne 16.09.2018 09:00 FK Pelhřimov II – FC Slovan Havlíčkův Brod II 8 : 15
2 Ne 16.09.2018 11:40 FK Pelhřimov – HFK Třebíč 12 : 5
2 Ne 16.09.2018 11:40 FK Pelhřimov II – HFK Třebíč II 10 : 9
3 Ne 23.09.2018 10:20 SK Fotbalová škola Třebíč – FK Pelhřimov 11 : 4
3 Ne 23.09.2018 10:20 SK Fotbalová škola Třebíč II – FK Pelhřimov II 14 : 6
3 Ne 23.09.2018 11:40 FC Chotěboř – FK Pelhřimov 7 : 2
3 Ne 23.09.2018 11:40 FC Chotěboř II – FK Pelhřimov II 13 : 6
4 So 29.09.2018 10:20 FC PBS Velká Bíteš – FK Pelhřimov 5 : 14
4 So 29.09.2018 10:20 FC PBS Velká Bíteš II – FK Pelhřimov II 6 : 14
4 So 29.09.2018 11:40 SFK Vrchovina – FK Pelhřimov 16 : 11
4 So 29.09.2018 11:40 SFK Vrchovina II – FK Pelhřimov II 3 : 10
5 So 06.10.2018 09:00 FK Pelhřimov – FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 3 : 8
5 So 06.10.2018 09:00 FK Pelhřimov II – FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou II 4 : 12
5 So 06.10.2018 11:40 FK Pelhřimov – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice 8 : 4
5 So 06.10.2018 11:40 FK Pelhřimov II – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice II 10 : 7
6 Ne 14.10.2018 13:30 FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 7 : 6
6 Ne 14.10.2018 13:30 FC Velké Meziříčí II – FK Pelhřimov II 6 : 11
6 Ne 14.10.2018 14:40 FKM Vysočina Jihlava – FK Pelhřimov 7 : 7
6 Ne 14.10.2018 14:40 FKM Vysočina Jihlava II – FK Pelhřimov II 1 : 8
7 Ne 21.10.2018 10:20 Slavoj TKZ Polná – FK Pelhřimov 5 : 2
7 Ne 21.10.2018 10:20 Slavoj TKZ Polná II – FK Pelhřimov II 10 : 7
7 Ne 21.10.2018 11:40 TJ Sokol Bedřichov – FK Pelhřimov 2 : 14
7 Ne 21.10.2018 11:40 TJ Sokol Bedřichov II – FK Pelhřimov II 4 : 16
8 So 13.04.2019 10:00 FK Pelhřimov – A.F.C. Humpolec 8 : 6
8 So 13.04.2019 10:00 FK Pelhřimov II – A.F.C. Humpolec II 11 : 6
9 Ne 21.04.2019 09:00 FC Slovan Havlíčkův Brod – FK Pelhřimov 10 : 8
9 Ne 21.04.2019 09:00 FC Slovan Havlíčkův Brod II – FK Pelhřimov II 14 : 8
9 Ne 21.04.2019 10:20 FK Pelhřimov – HFK Třebíč 14 : 7
9 Ne 21.04.2019 10:20 FK Pelhřimov II – HFK Třebíč II 5 : 10
10 So 27.04.2019 09:00 FK Pelhřimov – FC Chotěboř 10 : 7
10 So 27.04.2019 09:00 FK Pelhřimov II – FC Chotěboř II 7 : 10
10 So 27.04.2019 11:40 FK Pelhřimov – SK Fotbalová škola Třebíč 6 : 13
10 So 27.04.2019 11:40 FK Pelhřimov II – SK Fotbalová škola Třebíč II 9 : 15
11 So 04.05.2019 10:20 SFK Vrchovina – FK Pelhřimov 12 : 8
11 So 04.05.2019 10:20 SFK Vrchovina II – FK Pelhřimov II 4 : 16
11 So 04.05.2019 11:40 FC PBS Velká Bíteš – FK Pelhřimov 10 : 4
11 So 04.05.2019 11:40 FC PBS Velká Bíteš II – FK Pelhřimov II 7 : 16
13 Ne 19.05.2019 09:00 FK Pelhřimov – FC Velké Meziříčí 9 : 7
13 Ne 19.05.2019 09:00 FK Pelhřimov II – FC Velké Meziříčí II 7 : 19
13 Ne 19.05.2019 11:40 FK Pelhřimov – FKM Vysočina Jihlava 8 : 11
13 Ne 19.05.2019 11:40 FK Pelhřimov II – FKM Vysočina Jihlava II 17 : 5
14 So 25.05.2019 14:20 TJ Sokol Bedřichov – FK Pelhřimov 4 : 11
14 So 25.05.2019 14:20 TJ Sokol Bedřichov II – FK Pelhřimov II 3 : 13
14 So 25.05.2019 15:40 Slavoj TKZ Polná – FK Pelhřimov 5 : 8
14 So 25.05.2019 15:40 Slavoj TKZ Polná II – FK Pelhřimov II 13 : 7
12 So 08.06.2019 09:00 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou – FK Pelhřimov 5 : 7
12 So 08.06.2019 09:00 FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou II – FK Pelhřimov II 10 : 8
12 So 08.06.2019 10:20 FK Pelhřimov – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice 21 : 1
12 So 08.06.2019 10:20 FK Pelhřimov II – SK Bystřice nad Pernštejnem / SK Pernštejn Nedvědice II 10 : 12

Okresní přebor starší přípravky OFS Pelhřimov, sk. B – ročník 2018/19

# Datum Tým Skóre
1 Čt 30.08.2018 17:00 FK Pelhřimov C – TJ Sokol Božejov 3 : 15
2 Pá 07.09.2018 17:00 TJ Tatran Červená Řečice – FK Pelhřimov C 4 : 8
2 Ne 09.09.2018 10:00 Sokol Košetice – FK Pelhřimov B 5 : 6
3 Čt 13.09.2018 17:00 FK Pelhřimov C – Sokol Košetice 4 : 4
3 Čt 13.09.2018 21:00 FK Pelhřimov B – TJ Střepina Žirov 13 : 2
4 St 19.09.2018 17:00 TJ Střepina Žirov – Pelhřimov C 6 : 7
4 Čt 20.09.2018 10:00 TJ Start Nový Rychnov / TJ Sokol Vyskytná – Pelhřimov B 3 : 19
1 Čt 27.09.2018 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Tatran Červená Řečice 11 : 4
5 Čt 27.09.2018 17:00 FK Pelhřimov C – TJ Start Nový Rychnov 10 : 3
6 Čt 04.10.2018 17:00 FK Pelhřimov B – FK Pelhřimov C 7 : 9
8 Čt 18.10.2018 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Dálnice Speřice / A.F.C. Humpolec 15 : 4
9 Ne 28.10.2018 10:00 TJ Sokol Božejov – FK Pelhřimov B 3 : 12
9 Čt 01.11.2018 17:00 TJ Dálnice Speřice / A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov C 7 : 5
8 Čt 21.03.2019 16:30 FK Pelhřimov C – SK Horní Cerekev 7 : 6
7 Po 25.03.2019 17:00 FK Pelhřimov B – SK Horní Cerekev 15 : 4
10 Pá 12.04.2019 17:00 TJ Tatran Červená Řečice – FK Pelhřimov B 2 : 5
10 Ne 14.04.2019 10:00 TJ Sokol Božejov – FK Pelhřimov C 10 : 6
11 Čt 18.04.2019 17:00 FK Pelhřimov B – Sokol Košetice 9 : 3
11 Čt 18.04.2019 17:00 FK Pelhřimov C – TJ Tatran Červená Řečice 5 : 14
12 Čt 25.04.2019 17:00 Sokol Košetice – FK Pelhřimov C 12 : 3
12 Ne 28.04.2019 10:00 TJ Střepina Žirov – Pelhřimov B 1 : 9
13 Čt 02.05.2019 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Start Nový Rychnov 12 : 2
13 Čt 02.05.2019 17:00 FK Pelhřimov C – TJ Střepina Žirov 8 : 2
15 Čt 16.05.2019 17:00 FK Pelhřimov C – FK Pelhřimov B 6 : 8
16 Pá 24.05.2019 17:00 SK Horní Cerekev – FK Pelhřimov B 8 : 11
14 St 29.05.2019 17:00 TJ Start Nový Rychnov / TJ Sokol Vyskytná – Pelhřimov C 5 : 6
17 Čt 30.05.2019 17:00 TJ Dálnice Speřice / A.F.C. Humpolec - FK Pelhřimov C 4 : 7
17 Pá 31.05.2019 17:00 SK Horní Cerekev – FK Pelhřimov C 4 : 7
18 Čt 06.06.2019 17:00 FK Pelhřimov B – TJ Sokol Božejov 8 : 6
18 Čt 06.06.2019 17:00 FK Pelhřimov C – TJ Dálnice Speřice / A.F.C. Humpolec 7 : 7