od xjert02 dne 15.07.2019 v 21:33
Muži | FK Pelhřimov – Tatran Žďírec nad Doubravou 2:0 (0:0)

Muži | FK Pelhřimov – Tatran Žďírec nad Doubravou 2:0 (0:0), přípravné utkání, neděle 14. 7. 2019, Košetice.
Branky: 55. David Viktora, 78. Bednář
Rozhodčí: Michal Pfeifer – Nikolas Šíma, Lukáš Srňánek.
ŽK: 1:0.
102 diváků.
Sestava FK Pelhřimov:
1. poločas:
Jan Sochor – Martin SkořepaJakub Rejthar, Šimák, Šmíd – Michal Naniaš– Fikar, D. Poul, Vojta Poul (18. Zajíček), Jeníík Homolků – Rážek
2. poločas: 
Luky Holický – Šimon, Šimák, Michal NaniašMartin Skořepa – D. Poul, Rážek (60. Šmíd 2) - Zajíček, David ViktoraJeníík Homolků – Bednář

V prvním přípravném utkání pelhřimovští hráči vyzvali v Košetickém azylu divizní tým Tatran Ždírec nad Doubravou. Do zápasu jsme bohužel nastoupili v hodně nekompletním složení, ale na stranu druhou tato situace umožnila vyzkoušet mladé naděje z dorostu. V utkání s velmi kvalitním soupeřem držel náš tým krok, snažil se plnit taktické pokyny od trenéra Regáska. V druhém dějství se, již zmiňovaným mladým puškám, navíc podařilo vstřelit hned dvě branky, když vítězství černobílým zajistilo duo Viktora – Bednář. 
Naše mužstvo odehrálo dobrý zápas proti kvalitnímu soupeři, který se snažil o kombinační hru. Naši borci tak nemuseli hrát "do plných" jako v minulé sezóně, proti většině soupeřů v Krajském přeboru. 
Doufejme, že tato výhra kluky zdravě nakopne a v příštím týdnu sehrají podobně povedené utkání s úspěšným koncem proti dalšímu diviznímu soupeři A.F.C. Humpolec.