Krajský přebor KFS Vysočina – mladší žáci A
I. třída KFS Vysočina – mladší žáci B

Krajský přebor mladších žáků KFS Vysočina – nadstavba, sk. A

# Datum Tým Skóre
1 So 02.04.2022 14:45 FK Maraton Pelhřimov – TJ Sokol Bedřichov 2 : 4
2 So 09.04.2022 12:00 SK Bystřice n/P – FK Maraton Pelhřimov 0 : 9
3 Ne 17.04.2022 13:00 FK Maraton Pelhřimov – A.F.C. Humpolec 4 : 4
4 So 23.04.2022 09:00 FC Velké Meziříčí – FK Maraton Pelhřimov 2 : 0
5 Ne 01.05.2022 09:00 FK Maraton Pelhřimov – FC Chotěboř 3 : 4
6 Ne 08.05.2022 09:00 TJ Sokol Bedřichov – FK Maraton Pelhřimov 6 : 1
7 Ne 15.05.2022 09:00 FK Maraton Pelhřimov – SK Bystřice n/P 9 : 0
8 Ne 22.05.2022 09:00 A.F.C. Humpolec – FK Maraton Pelhřimov 4 : 2
9 Ne 29.05.2022 09:00 FK Maraton Pelhřimov – FC Velké Meziříčí :
10 So 04.06.2022 09:00 FC Chotěboř – FK Maraton Pelhřimov :

Krajský přebor mladších žáků KFS Vysočina – základní část

# Datum Tým Skóre
1 St 01.09.2021 16:00 SFK Vrchovina Nové Město n/M – FK Maraton Pelhřimov 4 : 9
2 So 04.09.2021 10:00 TJ Sokol Bedřichov – FK Maraton Pelhřimov 0 : 2
3 Ne 12.09.2021 09:00 FK Maraton Pelhřimov – A.F.C. Humpolec 1 : 3
4 So 18.09.2021 09:00 FC PBS Velká Bíteš – FK Maraton Pelhřimov 1 : 4
5 Ne 26.09.2021 09:00 FK Maraton Pelhřimov – FC Velké Meziříčí 4 : 6
11 Út 28.09.2021 09:00 FK Maraton Pelhřimov – FC Chotěboř 0 : 3
6 So 02.10.2021 09:00 SK Okříšky / Stařeč – FK Maraton Pelhřimov 0 : 6
7 Ne 10.10.2021 09:00 FK Maraton Pelhřimov – FK Bohemia Světlá n/S 13 : 0
8 So 16.10.2021 11:30 SK Bystřice n/P – FK Maraton Pelhřimov 0 : 14
9 Ne 24.10.2021 09:00 FK Maraton Pelhřimov – HFK Třebíč / Náměšť n/O 1 : 1
10 So 30.10.2021 11:00 Slavoj Polná – FK Maraton Pelhřimov 2 : 2

I. třída mladších žáků KFS Vysočina

# Datum Tým Skóre
1 Ne 29.08.2021 10:00 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Slovan Kamenice n/L 6 : 1
2 Ne 05.09.2021 13:30 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Sokol Štoky / Dobronín 0 : 3
3 So 11.09.2021 09:00 Tatran Žďírec n/D – FK Maraton Pelhřimov B 2 : 5
4 Ne 19.09.2021 10:00 FK Maraton Pelhřimov B – FC Rapotice / Ketkovice 3 : 3
5 So 25.09.2021 11:45 SK Pernštejn Nedvědice – FK Maraton Pelhřimov B 2 : 1
11 St 29.09.2021 11:00 TJ Slavoj Pacov – FK Maraton Pelhřimov B 0 : 9
7 Ne 10.10.2021 11:00 TJ Slavoj Třešť – FK Maraton Pelhřimov B 2 : 5
8 So 16.10.2021 14:30 FK Maraton Pelhřimov B – Sokol Želetava / Předín 0 : 5
9 So 23.10.2021 11:00 SK Telč – FK Maraton Pelhřimov B 2 : 4
10 Ne 31.10.2021 10:00 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Ježek Rantířov 2 : 1
22 Ne 10.04.2022 09:00 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Slavoj Pacov 6 : 5
21 St 13.04.2022 16:30 TJ Ježek Rantířov – FK Maraton Pelhřimov B :
12 Ne 17.04.2022 09:00 TJ Slovan Kamenice n/L – FK Maraton Pelhřimov B 3 : 8
13 Ne 24.04.2022 09:00 TJ Sokol Štoky / Dobronín – FK Maraton Pelhřimov B 3 : 2
14 So 30.04.2022 09:00 FK Maraton Pelhřimov B – Tatran Ždírec n/D 0 : 3
15 So 07.05.2022 10:00 FC Rapotice / Ketkovice – FK Maraton Pelhřimov B 2 : 3
16 So 14.05.2022 10:00 FK Maraton Pelhřimov B – SK Pernštejn Nedvědice 1 : 3
18 So 28.05.2022 09:00 FK Maraton Pelhřimov B – TJ Slavoj Třešť :
19 So 04.06.2022 10:00 Sokol Želetava / Předín – FK Maraton Pelhřimov B :
20 So 11.06.2022 09:00 FK Maraton Pelhřimov B – SK Telč :