Krajský přebor KFS Vysočina – mladší žáci A
Okresní přebor OFS Jihlava – mladší žáci B

Krajský přebor mladších žáků KFS Vysočina – základní část

# Datum Tým Skóre
2 So 24.08.2019 11:00 Světlá n.S. - Pelhřimov 1 : 6
3 Ne 01.09.2019 11:15 Pelhřimov - Bedřichov 2 : 1
1 St 04.09.2019 16:00 Vrchovina - Pelhřimov 4 : 2
4 Ne 08.09.2019 11:00 Humpolec - Pelhřimov 1 : 3
5 Ne 15.09.2019 11:15 Pelhřimov - Bystřice n.P. 2 : 3
6 Ne 22.09.2019 11:00 Okříšky - Pelhřimov 1 : 3
7 Ne 29.09.2019 10:45 Pelhřimov - Slavoj Polná 8 : 2
8 So 05.10.2019 11:00 Třebíč - Pelhřimov 1 : 1
9 Ne 13.10.2019 10:15 Pelhřimov - Velká Bíteš 9 : 0
10 Ne 20.10.2019 09:00 Velké Meziříčí - Pelhřimov 5 : 1
11 Ne 27.10.2019 09:45 Pelhřimov - Chotěboř 7 : 3

Okresní přebor mladších žáků OFS Jihlava

# Datum Tým Skóre
2 Ne 25.08.2019 10:00 FK Pelhřimov B – TJ Sapeli Polná 7 : 2
3 Pá 30.08.2019 17:00 TJ Sokol Brtnice / Stonařov – FK Pelhřimov B 4 : 1
4 Ne 08.09.2019 10:00 FK Pelhřimov B – TJ Sokol Jamné 6 : 3
5 Ne 15.09.2019 13:00 TJ Jiskra Dobronín – FK Pelhřimov B 2 : 1
1 St 18.09.2019 18:00 1. FC Batelov – FK Pelhřimov B 3 : 3
7 So 28.09.2019 10:00 FK Pelhřimov B – FSC Stará Říše 3 : 3
8 St 02.10.2019 16:30 TJ Podyjí Černíč – FK Pelhřimov B 2 : 4
9 So 12.10.2019 10:00 FK Pelhřimov B – TJ Sokol Kněžice 3 : 4
10 Ne 20.10.2019 14:30 FKM Vysočina Jihlava – FK Pelhřimov B 3 : 2
11 So 26.10.2019 10:00 FK Pelhřimov B – TJ Sokol Bedřichov B 3 : 3
22 Ne 05.04.2020 14:00 TJ Sokol Bedřichov – FK Pelhřimov B :
12 Ne 12.04.2020 10:00 FK Pelhřimov B – 1. FC Batelov :
13 Ne 19.04.2020 13:00 Sapeli Polná – FK Pelhřimov B :
14 Ne 26.04.2020 10:00 FK Pelhřimov B – TJ Sokol Brtnice / Stonařov :
15 So 02.05.2020 10:30 TJ Sokol Jamné – FK Pelhřimov B :
16 Ne 10.05.2020 10:00 FK Pelhřimov B – TJ Jiskra Dobronín :
18 Ne 24.05.2020 14:00 FSC Stará Říše – FK Pelhřimov B :
19 So 30.05.2020 10:00 FK Pelhřimov – TJ Podyjí Černíč :
20 Ne 07.06.2020 10:00 TJ Sokol Kněžice – FK Pelhřimov B :
21 So 13.06.2020 00:00 FK Pelhřimov B – FKM Vysočina Jihlava :