od kotrcadam dne 15.09.2021 v 16:19
U19 | TJ Sokol Bedřichov – FK Maraton Pelhřimov

U19 | TJ Sokol Bedřichov – FK Maraton Pelhřimov 0:4 (0:2), 7. kolo MSDD-D, neděle 12. 9. 2021, Bedřichov.

Branky FK Maraton Pelhřimov: Morava F., Hotovec, Šťásek, Poul.

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Leška, Soukup, Vacek, Hotovec, Kučera (75. Fiala), Poul, Morava F., Hána (84. Ligač), Tesař (60. Ludvík), Dvořák (65. Krejčí), Šťásek (72. Kočí).

Starší dorostenci FK byli od začátku lepším týmem. Začali hodně aktivně a během prvních deseti minut měli tři šance. Skóre otevřel až Filip Morava když dorazil brankářem vyraženou střelu. Do poločasu se ještě prosadil chytrou střelou z dálky Hotovec.

Hned po přestávce se prosadil Šťásek po krásné přihrávce Hány. Po té už hosté zápas jasně ovládali když nastřelili břevno a měli ještě několik šancí které bohužel neproměnili. Skóre uzavřel nádhernou střelou do šibenice Poul.