od kotrcadam dne 12.09.2021 v 20:54
Muži | SK Jiřice – FK Maraton Pelhřimov B 0:4 (0:0)

Muži | SK Jiřice – FK Maraton Pelhřimov B 0:4 (0:0), 7. kolo OP II třída "POUTNÍK LIGA", neděle 12. 9. 2021, Jiřice.

Branky FK Maraton Pelhřimov: 48., 73., 84. Vopálenský 55. Kordík,

Sestava FK Maraton Pelhřimov: Dvořák – Hejda, Vacek, Kotrč, Kordík – Vopálenský, Jeřábek (72. Adam), Heřmánek, Horký, Vanhasselle (46. Fanta) – Kubík (62. Kalina).

Rozhodčí: Večera Ivo.

ŽK: 1:2 (Kotrč, Kordík)

73 diváků.

Úvod zápasu se odehrával v režii hostů, kteří diktovali tempo hry. Pelhřimov si v prvních 20 minutách vytvořil několik slibných šancí, které však nedokázal proměnit. V tomto duchu pokračoval zbytek prvního poločasu. Do kabin se odcházelo za vyrovnaného stavu 0:0.

Druhý poločas se podobal prvnímu, kdy Pelhřimov byl po křídelních akcích. Ve 48. minutě se k míči dostal Vopálenský, který nekompromisní střelou pod břevno otevřel skóre a Pelhřimov šel do vedení. V 55. minutě Pelhřimov rozehrál rychle rohový kop, ke kterému se dostal Kotrč, ale míč nechal projet na Kordíka, který zvýšil na 2:0. Pelhřimov přidával na v útočné intenzitě, která se zúročila v 73. minutě, kdy Fanta našel Vopálenského a ten zvýšil na 3:0. V 84. minutě Vopálenský dovršil svůj hattrick 4:0.

Příští kolo čeká naše borce domácí utkání, kdy na náš pažit zavítá rezerva týmu TJ Slovan Kamenice nad Lipou.