od kotrcadam dne 13.06.2021 v 18:15
Turnaj Košetice FK Pelhřimov B/dorost

Turnaj Košetice FK Pelhřimov B/dorost Nově vznikající "B" tým doplněný a dorazový ročník dorostu vyrazil na svojí premiéru do nedalekých Košetic na turnaj pořádající tamním týmem. Zde byli přítomny 4 týmy. Úvodní zápasy se hráli stylem 2×35 minut. Finálový a zápas o třetí místo se hrál stylem 2×40 minut.

Sestava FK Pelhřimov: David Leška – Martin Horký, Vojta Poul, Jirka Honzl, Andrej Fikar, Honza Adam, David Vanhasselle, Lukáš Vopálenský, Jiří Kordík, Michal Kalina, Tomáš Tomec, Ondra Sajner, Petr Heřmánek, Filip Havelka, Daniel Fanta, Adam Simon.

FK Pelhřimov B/dorost – FC Sellier & Bellot Vlašim "B" 0:1

zápas o třetí místo:

FK Pelhřimov B/dorost – Sokol Košetice 2:1 ( Honza Adam, Lukáš Vopálenský)

1. FC Křivsoudov

2. FC Sellier & Bellot Vlašim "B"

3. FK Pelhřimov B/dorost

4.Sokol Košetice

Pelhřimovští hráči podali dobré a obětavé výkony. Sice se ve hře objevovaly občasné nepřesnosti a poziční chyby, ale to se po covidové pauze a prozatímní nesehranosti dá očekávat.

#spolecnezavitezstvim #hrasrdcem #fkpelhrimov #fkpebojuje