od kotrcadam dne 03.10.2020 v 20:03
U19 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:1 (0:1)

U19 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:1 (0:1), 9. kolo Moravskoslezské divize D staršího dorostu, sobota 3. 10. 2020. Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Rozhodčí: Rygl Luboš – Šimek Milan, Och František
Branky: 88. Vanhasselle David Fabian – 30. Málek David
ŽK: 3:2 (Šimon, Vanhasselle, Tomec)
40 diváků.
Sestava FK PelhřimovFilip Doležal – Michal Kalina, Adam Simon, Tomas Vacek, Martin Repáč (46. Jindřich Vaňkát) – Tomáš TomecFilip Morava (82. Antonín Morava) – Lukáš VopálenskýDavid VanhasselleJan Poul – Honza Adam.
Starší dorostenci přivítali v sobotu na své půdě soupeře z Havlíčkova Brodu. Hrálo se za přívětivého počasí, což není pro tuto dobu zvykem. Oba týmy vstoupily do zápasu s nasazením a velkou chutí. První poločas se nesl v duchu velice vyrovnané hry s občasným ohrožením branky. První změnu ve skóre udělali hosté, kdy po autu míč propadl až k osamocenému hráči hostí, který postupoval sám na brankáře a poslal míč přízemní střelou kolem brankáře do sítě. První poločas se dohrál za stavu 0:1. Druhý poločas byl jako přes kopírák, osobní souboje, tlak, šance. Později se začala projevovat naše mírná převaha, bohužel jsme jí nedokázali využít. Až dvě minuty před koncem základní hrací doby se k míči po autovém vhazování dostal Vanhasselle, který svou technickou střelou, která spíše připomínala centr, poslal míč do pravé horní šibenice. Zápas skončil remízou 1:1, což je pro oba týmy zasloužený výsledek.