od kotrcadam dne 03.10.2020 v 20:02
U17 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 3:1 (3:0)

U17 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 3:1 (3:0), 9. kolo Moravskoslezské divize D mladšího dorostu, sobota 3. 10. 2020. Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Rozhodčí: Šimek Milan – Och František, Rygl Luboš.
Branky: 6. Tesař Šimon, 14. Tesař Šimon, 25. Morava Filip – 47. Dočkal Daniel.
ŽK: 1:2 Kučera
35 diváků.
Sestava FK Pelhřimov: Bína – Kučera, Mareš, Vyhnálek (51. Vanhasselle), Morava F. (74. Fiala) –Morava A., Dulák, – Seknička, Tesař (62 Šimon), Krejčí (46. Amcha) – Dvořák.

Domácí zápas mladších dorostenců přinesl utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase byli domácí lepším týmem, dařila se jim rozehrávka i standardní situace, a proto bylo výsledkem poločasového snažení skóre 3:0. Po změně stran se naprosto změnil průběh hry. Soupeř, který hrál od prvního poločasu v deseti byl rychlejší, fotbalovější a hladovější naopak domácí se strachem o výsledek.
Domácí nakonec dokázali udržet cenné tři body doma.