od kotrcadam dne 21.09.2020 v 20:34
U19 | FK Pelhřimov – 1. SC Znojmo B 6:0 (3:0)

U19 | FK Pelhřimov – 1. SC Znojmo B 6:0 (3:0), 7. kolo Moravskoslezské divize D staršího dorostu, sobota 19. 9. 2020, Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Rozhodčí: Rosický Jakub – Cirhan Miloš, Dolejš Adam.
Branky: 20. Vopálenský Lukáš, 33. Vopálenský Lukáš, 36. Poul Jan, 55. Tomec Tomáš, 79. Kašpárek Luboš (vl.), 89. Vopálenský Lukáš.
ŽK: 1:2 (Hotovec)
87 diváků.
Sestava FK PelhřimovFilip Doležal – Michal Kalina, Adam Simon, Tomas Vacek, Martin Repáč (50. Martin Vojáček) – Tomáš Tomec, Áda Hotovec (76. Antonín Morava) – Jan Poul (69. Filip Morava), David VanhasselleLukáš Vopálenský – Honza Adam.

Sobotní souboj byl v režii Lukáše Vopálenského. Tak jak trenéři naordinovali zápasovou taktiku, tak se pelhřimovští kluci také zachovali – od začátku tvrdě a naplno, nenechat soupeře rozehrát. Ač výsledek by mohl napovídat jednoznačnou výhru, znojemští kousali v osobních soubojích a nenechali nic zadarmo. V 19. minutě dostal přihrávku Adam, který se šikovně prosadil před dotírajícími obránci, v blízkosti levého rohového praporku, když hezkou zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Vopálenského, který bombou z 20 m pod víko, poprvé rozvlnil hostující síť. Hra se přelévala zprava doleva, ale naši svým důrazem nepolevili v aktivitě. V 32 min. po faulu rozehrál přímý kop Hotovec šikovně doleva na Vopálenského, který znovu prudkou střelou udeřil. Hned nato v 35 min. Vopálenský dlouhým křižným nákopem našel rozběhnutého Poula, který po rychlém zpracování rovněž prudkou střelou zvýšil na 3:0.
Po přestávce hra Pelhřimova malinko polevila v rytmu, ale v 54. min. Tomec přijal přihrávku ze středu pole a šikovnou otočkou mezi dvěma obránci se dostal sám před gólmana a technickou střelou dal gól. Závěr utkání patřil opět produktivnímu Vopálenskému, který v 78 min. zatáhl balon do vápna až k brankové čáře a prudkou střelou před branku hledal nabíhající spoluhráče, vše ale vyřešili hosté, od kterých se balon nešťastně dostal do sítě. Minutu před koncem jsme dostali ještě jednu šanci po faulu před vápnem a rozehraný přímý kop Vopálenským skončil opět ve znojemské síti. Skóre 6:0 hovoří za vše, velký dík všem hráčům za předvedený bojovný výkon. Bohužel jsme se opět nevyhnuly zranění a to Martina Repáče, který s výronem v kotníku bude nějakou dobu chybět.