od kotrcadam dne 05.09.2020 v 21:22
U17 | FK Pelhřimov – SK Fotbalová škola Třebíč 0:3 (0:1)

U17 | FK Pelhřimov – SK Fotbalová škola Třebíč 0:3 (0:1), 5. kolo Moravskoslezské divize D mladšího dorostu, sobota 5. 9. 2020, Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Rozhodčí: Šíma Nikolas – Och František, Jahoda Jaroslav.
Branky: 38. Matušina Pavel, 70. Brabec Matěj, 75. Záviška Jakub.
ŽK: 3:1
Sestava FK Pelhřimov: Bína Jan – Soukup Martin (74. Amcha Tomáš), Dominik Vyhnalek, Martin Dulák, Martin MarešFilip Morava, Ondra Šimon (52. Seknička Pavel), Lucas Vanhasselle, Krejčí Jan (46. Michal Dvořák), Kučera Jakub (46. Musil Vojtěch), Morava Antonín [K].
Úvod zápasu jsme byli lepším týmem, dobře jsme zahrávali standardní situace, vytvořili jsme si několik gólových situacích, které bohužel změnu skóre nepřinesly. Postupem času soupeř hru vyrovnal a byl i mírně lepším týmem, nicméně byl to zápas, v kterém jsme mohli bodovat. Rozhodla větší kvalita v zakončení, i přes to, že jsme si ve druhém poločase vytvořili několik příležitostí ke vstřelení branky, bohužel se nám je na rozdíl od soupeře nepovedlo proměnit. Hráčům patří pochvala za přístup k zápasu, zároveň bylo vidět, že se musí zlepšit ve všech herních činnostech, abychom začali být konkurence schopní.