od kotrcadam dne 05.09.2020 v 21:21
U19 | FK Pelhřimov – SK Fotbalová škola Třebíč 5:1 (4:0)

U19 | FK Pelhřimov – SK Fotbalová škola Třebíč 0:4 (1:5), 5. kolo Moravskoslezské divize D staršího dorostu, sobota 5. 9. 2020, Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Rozhodčí: Jahoda Jaroslav – Šíma Nikolas, Och František
Branky: 50. Vopálenský Lukáš - 16. Slíva Jakub, 18. Hobza Tomáš, 42. Hobza Tomáš, 45. Hobza Tomáš, 76. Blažek Filip.
Utkání se obešlo bez karet.
Sestava FK PelhřimovFilip Doležal Michal Kalina, Adam Simon, Tomas Vacek, Martin Repáč (46. Martin Vojáček) – David Vanhasselle (72. Filip Morava), Tomáš Tomec, Áda Hotovec (74. Antonín Morava), Lukáš VopálenskýJan Poul – Honza Adam.
Z dosavadních výsledků favorizovaná Třebíč přijela do Pelhřimova pro zasloužené body.
I když výsledek je jednoznačný, Pelhřimov s favoritem neztrácel. Vždyť tolikrát chyběl jen malinký krůček a vše mohlo být jinak. V 15 min. rozehrávala Třebíč standardní situaci z levé strany z dálky, ale hlavičkou nadvakrát uspěla.
V ? min. nepřesně vystihl domácí gólman nakopnutý míč k naší bráně, vyběhl před vápno, ale bohužel nedůrazný souboj prohrál a výsledek se posunul na 0:2. V 33. min. po spolupráci Vopálenský, Vanhasselle se posledně jmenovaný dostal sám před brankáře, ale přízemní střela šla nepochopitelně vedle. Tady byla ještě velká šance zápas otočit. O necelých 10. minut se z levé strany důrazně prosadil třebíčský útočník přes naše obránce a po zaseknutí šla střela přesně tam kam měla. Rozhodčí už si připravoval píšťalku na odpískání prvního poločasu, ale tristní ztráta míče ve středu hřiště znamenala hodně laciný gól do šatny. Poločas utkání 0:4.
Do druhého poločasu nastoupila Třebíč zřejmě ukolébaná výsledkem. Pelhřimov s daleko větším důrazem najednou ukázal, že by to šlo...
49. min. faul na Hotovce, přímý kop a dorážka Vopálenského, dala alespoň naději na snížení nelichotivého výsledku. V 53. min. se rvavý Vopálenský dostal do vápna a střelou těsně minul. Otěže zápasu byly na straně Pelhřimova. Čtvrt hodiny do konce jsme ale umožnily hostům opět skórovat naší chybou v obraně a soupeřící hráč z velkého úhlu uzavřel výsledek utkání a ukázal kdo je tady pánem.
Soupeř byl hratelný, ale velká chybovost Pelhřimova, nedala šanci na příznivější výsledek.