od kotrcadam dne 26.08.2020 v 18:55
U19 | SK Líšeň B – FK Pelhřimov 3:1 (1:0)

U19 | SK Líšeň B – FK Pelhřimov 3:1 (1:0), 1. kolo Moravskoslezské divize D staršího dorostu, středa 26. 8. 2020, Blažovice.
Branky 22. Rajčynec Rostislav, 47. Kovařík Tomáš, 76. Ferlay Matyáš – 67. Šimon Adam.
Rozhodčí Mach Karel – Knecht Milan, Čurda Josef.
ŽK 10
44 diváků.
Sestava FK PelhřimovFilip Doležal – Michal Kalina (71. Filip Morava), Adam Simon, Tomas Vacek, Martin Repáč – Áda Hotovec, Tomáš Tomec – Jan Poul (73. Šimon Tesař), David VanhasselleLukáš Vopálenský – Honza Adam.
Starší dorostenci vyrazili k dalšímu mistrovskému utkání opět do Brna na hřiště do nedalekých Blažovic, které využívá k domácím zápasům Brno Líšeň. Hrálo se ve velkém vedru a ve špatných povětrnostních podmínkách. Zápas byl velice vyrovnaný a bylo jasné, že budou rozhodovat drobnosti. Hned ve 21. min jedna přišla, kdy přesnou přihrávkou mezi obránce našel míč osamoceného útočníka, který míč s přehledem uklidil za záda našeho brankáře. Naše hra ovšem nepolevovala, ve 23. min. Vopálenský zpracoval na levé straně míč a postupoval k bráně, bohužel byl zastaven obránci a z celé akce nebylo nic. Poločas se dohrál za stavu 1:0. Hned v úvodu druhého poločasu přišla zbytečná chyba, dlouhý centrovaný míč z pravé strany přelétl Kalinu a dostal se až k osamocenému hráči domácích a ten zvýšil skóre na 2:0. Poté jsme si vytvořili několik gólových šancí, ale pro velké štěstí domácích, jsme ani jednu neproměnili. V 66. min. přišlo konečně nadějné snížení stavu, Hotovcův střílený centr se dostal až k Šimonovi, který na podruhé doráží do branky. O deset minut později domácí zvyšují na 3:1 a toto skóre zůstává až do konce zápasu.