od kotrcadam dne 15.08.2020 v 09:41
U17 | FC Sparta Brno – FK Pelhřimov 2:1 (0:0)

U17 | FC Sparta Brno – FK Pelhřimov 2:1 (0:0), 2. kolo Moravskoslezské divize D mladšího dorostu, sobota 15. 8. 2020, Brno.
Branky: 54. Havlát Radek, 90. Kučera Martin – 70. Poul Jan.
Rozhodčí: Dadák David – Adler Martin, Nejezchleb Miroslav
ŽK 0:3 (Šmíd, Dvořák, Morava A.).
60 diváků.
Sestava FK PelhřimovFilip Doležal – Jakub Kučera (68. Jan Poul), Martin Mareš, Antonín Morava, Filip Morava – Martin Dulák, Jan Šmíd – Tomáš Amcha (46. Michal Dvořák), Pavel Seknička (46. Vojtěch Musil), Šimon Tesař (80. Áda Hotovec) – Ondra Šimon (80. Lucas Vanhasselle)
Na první mistrovské utkání v novém ročníku vyrazili pelhřimovští dorostenci do Brna. Hrálo se za mírného deště. Zápas byl po celou jeho dobu velice vyrovnaný. První šance hostů přišla v 15. minutě, kdy Tesař mířil těsně nad. Ve 31. minutě se ozvali i domácí, kdy jeden z útočníků Sparty Brno vystřelil a míč naštěstí skončil pouze v boční síti branky. Poločas se dohrával za nerozhodnutého stavu. Několik minut po poločase se již hráči Sparty nemýlili, konkrétně v 54. minutě tvrdou přízemní střelou na zadní tyč. V 67. minutě se nám povedlo vyrovnat, kdy Poul svým důrazným průnikem dopravil míč až do branky. Bohužel minutu před koncem jsme inkasovali podruhé, chybně bráněný hráč hlavičkuje do brány a mění celkové skóre na 2:1.

Příští zápas sehrajeme již tuto sobotu 22.8.2020, kdy na domácí půdě přivítáme nováčka soutěže tým TJ Sokol Bedřichov Jihlava - Kopaná.