od kotrcadam dne 15.08.2020 v 18:45
U19 | FC Sparta Brno – FK Pelhřimov 7:1 (4:0)

U19 | FC Sparta Brno – FK Pelhřimov 7:1 (4:0), 2. kolo Moravskoslezské divize D staršího dorostu, sobota 15. 8. 2020, Brno.
Branky:17. Kříž Filip, 32. Fried David, 35. Marek Matěj, 37. Paulík Patrik, 50. Kříž Filip, 66. Chaloupka Matěj, 86. Karásek Václav – 83. Šimon Adam.
Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav – Adler Martin, Dadák David.
ŽK 1:2 (Vopálenský, Vanhasselle).
50 diváků.
Sestava FK PelhřimovDavid Leška (77. Filip Doležal) – Michal Kalina, Adam Simon, Tomas Vacek¨, Jindřich Vaňkát – Tomáš TomecDavid Vanhasselle – Lukáš Vopálenský, Áda Hotovec, Jan Poul – Honza Adam.
Na první mistrovské utkání v novém ročníku vyrazili pelhřimovští dorostenci do Brna. Hrálo se za mírného deště. Zápas se kvůli nepříznivému počasí z předešlých dnů odehrál na umělé trávě, která svými rozměry spíše připomínala hřiště malé kopané.Prvních 10 minut se hra přelévala zprava doleva. Ve 12. minutě došlo ke chybnému zpracování míče ve středu hřiště, což vyústilo v první šanci soupeře. V 17. minutě přišel dlouhý balón za obranu, útočník Sparty ho bez problému zpracoval a jednoduchým obloučkem přes brankáře, poslal Spartu do vedení. Druhý gól padl při nedostatečném důrazu po rohu. Ve 36. minutě dostává hráč Sparty míč za obranu do dvoumetrového ofsajdu, praporek zůstává dole a skóre je rázem 3:0. Zbylé branky jsme obdrželi po stále se opakujících chybách -
nedůrazná hra, nepřesnost, chybné vyhodnocení situací. V 85. minutě přišlo snížení stavu, kdy po rohu Šimon poslal hlavou míč za brankovou čáru. Další ránou pro náš tým bylo nucené vystřídání brankáře Lešky, kvůli zranění.

Příští zápas sehrajeme již tuto sobotu 22.8.2020, kdy na domácí půdě přivítáme nováčka soutěže tým TJ Sokol Bedřichov Jihlava - Kopaná.