od kotrcadam dne 09.11.2019 v 20:17
U19 | FC Sparta Brno – FK Pelhřimov 7:1 (4:1)

U19 | FC Sparta Brno – FK Pelhřimov 7:1 (4:1), 15. kolo Moravskoslezské divize D staršího dorostu, sobota 9. 11. 2019, Brno.
Branky: 1., 7. Kříž, 18.(PK), 49. Stambolidis, 45., 74. Vaněk, 90. Šimon(vl.) – 21. Fikar.
Rozhodčí: Slováček – Zapletal, Zabloudil.
Utkání se obešlo bez karet.
21. diváků
Sestava FK PelhřimovDavid Leška – Honza Adam, Adam SimonJindřich Vaňkát (64. Martin Repáč), Michal Kalina – Daniel FantaTomáš Tomec – Lukáš Vopálenský (73. Adam Kotrč), Petr HeřmánekAndrej Fikar – Michal Pernica.
Starší dorostenci zakončili podzim 2019 vysokou prohrou s brněnskou Spartou. Narazili jsme na brněnského draka, který nás spořádal s typickým moravským apetýtem. Tým ze 3. příčky si v průběhu soutěže svou formu stále zvyšoval, naším soupeřem bylo momentálně nejsilnější mužstvo skupiny. V chladném, deštivém dopoledni si hosty domácí tým na malé umělce vychutnal, šel bleskově do vedení bleskově brankou v 1. a 7. minutě. Pokutový kop znamenal již pojistku výhry. Teprve po dvaceti minutách jsme se dostali do hry a snižoval Fikar čestným úspěchem Pelhřimova. Trpká branka do šatny učinila dohrávku formalitou.
Druhý poločas navýšil naši prohru, inkasovali jsme znovu rychle pátý a čtvrthodinu před koncem šestý gól. K nešťastné sedmičce jsme bohužel pomohli Brnu po rohu vlastním tečí v poslední minutě.
Starší dorostenci se po podzimu umístili slibném na 7. místě s celkovým počtem 25 bodů (8 výher – 1 remíza – 6 porážek).