od fotbal-pe dne 28.10.2019 v 16:48
U15 | FK Pelhřimov – FC Chotěboř 8:0 (5:0)

U15 | FK Pelhřimov – FC Chotěboř 8:0 (5:0), 11. kolo krajského přeboru starších žáků, neděle dne 27. 10. 2018, hřiště v Nádražní ulici, Pelhřimov.

Branky: 8. Vlk Matěj, 16. Vašků Jakub, 21. Vašků Jakub, 25. Pacholík Pavel, 29. Vlk Matěj, 56. Mareš Martin, 60. Šťásek Tadeáš, 43. Vlk Matěj.
Diváci: 80.
Rozhodčí: Kůrka Jaroslav.

11. kolo krajského přeboru starších žáků bylo posledním mistrovským utkáním v podzimní části sezóny. Pelhřimovští kluci utkání bez problémů zvládli a završili tak úspěšný podzim, po kterém se celkem zaslouženě umístili na prvním místě krajského přeboru.
Za zmínku ovšem stojí předvedený výkon ze strany FC Chotěboř. Co se týče fotbalovosti, tak hráči nepředvedli prakticky nic. Ale tolik zákeřných faulů, urážek soupeře a dokonce i sudího, to by mělo být na zamyšlenou! Nejsmutnější na celé situaci byl fakt, že trenér Chotěboře chování svých svěřenců nechal bez povšimnutí, což je nejvíce alarmující. Sport, fotbal nevyjímaje, by měl být především o férovosti a respektu k soupeři, toto však v Chotěboři zřejmě neplatí, minimálně v případě starších žáků.

Zpět k pelhřimovskému týmu. Kluci ještě do konce kalendářního roku absolvují několik přátelských utkání, a poté je čeká náročná zimní příprava. Na jaře budou v nadstavbové části bojovat o nejlepší umístění v krajském přeboru KFS Vysočina.