od dne 22.10.2019 v 17:29
U15 | FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 0:14 (0:6)

U15 | FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 0:14 (0:6), 10. kolo krajského přeboru starších žáků, neděle dne 20. 10. 2019, hřiště Velké Meziříčí.

Branky: 4. Pacholík Pavel, 24. Vlk Matěj, 26. Šťásek Tadeáš, 33. Šťásek Tadeáš, 35. Pacholík Pavel (pen.), 40. Šťásek Tadeáš, 43. Vlk Matěj, 45. Pacholík Pavel, 47. Michálek David, 50. Šťásek Tadeáš, 51. Přibyl Šimon, 54. Šťásek Tadeáš, 57. Šťásek Tadeáš, 61. Šťásek Tadeáš.
Diváci: 23.
Rozhodčí: Pavlas Jiří.

Poslední venkovní mistrovské utkání před zimní pauzou odehráli starší žáci na půdě Velkého Meziříčí. Úvod byl poměrně vyrovnaný, ale i tak stačili kluci do poločasu vstřelit šest branek. Druhá půle již byla zcela v režii Pelhřimova a kluci zvítězili vysokým rozdílem.
Podzimní část sezony starší žáci odehrají v neděli dne 27. 10. 2019 od 11:30 hodin na domácím hřišti. Soupeřem jim bude tým z Chotěboře.