od kotrcadam dne 19.10.2019 v 16:16
U17 | FK Pelhřimov – MSK Břeclav 2.1 (1:0)

U17 | FK Pelhřimov – MSK Břeclav 2.1 (1:0), 12. kolo Moravskoslezské divize D mladšího dorostu, sobota 19. 10. 2019, Pelhřimov.
Branky: 13. Tesař Šimon, 47. Dvořák Michal – 50. Netopil Daniel.
Rozhodčí: Petrlík Ladislav – Beseda Petr, Fabeš Roman.
Sestava FK Pelhřimov: Filip Doležal – Tonik Morava (62. Tichý Josef), Šimon Tesař (82. Adam Kočí), Jan PoulÁda Hotovec, Martin Dulák, Dominik Vyhnalek, Lucas Vanhasselle (46. Michal Dvořák), Tomas Vacek [K], Vojta Brož (46. Adam Šimáček), Filip Morava (62. Roman Fiala).
V dalším kole se na našem hřišti představil poslední tým tabulky - celek Břeclavi. Naše hra v celém zápase nebyla dobrá. Bez pohybu, kreativity, kvality v přechodové fázi..., nedařilo se nám prakticky nic. Nejsme spokojeni s přístupem hráčů a pozitivem bylo pouze nastoupení Šimona Tesaře po vleklém zranění ruky a tři body do tabulky.Příští zápas nám, ale takový výkon na body určitě stačit nebude.
Příští týden jedeme v neděli do Znojmo, kde sehrajeme utkání s místními týmy 1.SC Znojmo FK.